פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > שף הבית - ישי אטיאס

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  שף הבית - ישי אטיאס  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

בואו תכירו את שף הבית של וילה סוקה, ישי אטיאס

במקומות שבהם אומנות המזון מהווה נדבך מרכזי במהות האירוח, יש אדם אחד שמנצח על התזמורת, ואחראי יותר מכל על החוויה של כל אורח: שף פרטי שהוא גם שף הבית. הוא המתווה את הקונספט הקולינרי של המקום, מגבש את אופי התפריט ומעניק לכל מנה את הערך המוסף - וכך גם שף הבית של גן האירועים 'וילה סוקה'.

 

שף הבית ישי אטיאס עובד למעלה מעשור בתחום המזון והטבחות. בעברו העשיר עבד בין השאר במסעדת 2 כוכבי מישלן בצרפת ובמסעדות מובילות בתחום הקולינריה.

 

אטיאס התנסה בשלל סוגים של מאכלים וסגנונות בישול, תוך עבודה עם אינספור חומרי גלם. צוות המטבח המנוסה של 'וילה סוקה' מורכב כולו משפים בעלי ניסיון רב שנים במטבחי מסעדות וחברות קייטרינג. כל אנשי הצוות מחזיקים בהשכלה בתחום הבישול והמסעדנות.

על המתוקים של "וילה סוקה" מופקד השף קונדיטור אדיר באום, עבד יחד עם השפים המובלים ביותר בתחום.

לאוכל יש תפקיד מכריע ביצירת האווירה והתחושה בכל אירוע. מקום שלא יקפיד על תפריט איכותי, יפסיד נקודות רבות. גן האירועים 'וילה סוקה', המארח אירועים קטנים, אירועים עסקיים ואירועי חברה יוקרתיים בסגנון אירועי בוטיק, מגיש לאורחיו תפריט מגוון ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על טריות והכנת המנות במקום.

 

זהו תפריט בשרי שמושתת על חומרי גלם טריים, המתחדש פעם בחצי שנה בהתאם לעונה ולזמינות חומרי הגלם.


הרוב המוחלט של החומרים שמהם מורכבות המנות מיוצר במטבחי 'וילה סוקה'. כך, אפילו הרטבים והממרחים השונים הם פרי פיתוחו של שף הבית, ישי אטיאס וצוות השפים שלו.

 

חומרי הגלם בהם משתמש הצוות נבחרים בקפידה מידי יום ומסופקים על ידי יצרנים פרטיים, מהטובים שיש בישראל, לאחר בחינה מדוקדקת.

 

שמן הזית הביתי מהשומרון, הדגים שמסופקים על ידי דייג פרטי, ירקות ופירות שנקטפים רק כמה שעות קודם לאירוע והבשר המשובח שעובר יישון של שבועיים ויותר במטבחי גן האירועים - כל אלו מבטיחים ערב רב של טעמים מעוררי חושים. יחד, הם יוצרים תפריט שאין כמותו בעולם האירועים הישראלי והופכים כל חתונה לחתונה מיוחדת, וכל יום הולדת מיוחד כמו בר ובת מצווה או ברית לחגיגת טעמים וריחות שאין כדוגמתה.

צוות השפים של 'וילה סוקה', בראשות ישי אטיאס, חי, אוהב ונושם אוכל מידי יום ומחובר בצורה העמוקה ביותר לעבודתו.

 

אנשי הצוות נמצאים כאן כדי להעניק לכם אושר קולינרי אמיתי בערב שהוא כולו שלכם..

 

  • צוות השף בגן - וילה סוקה
  • שף הגן - וילה סוקה
  • צוות הגן - וילה סוקה
  • צוות הגן - וילה סוקה
  • צוות הגן - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה