פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > חתונה מיוחדת בטבע > חתונה מיוחדת בטבע

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חתונה מיוחדת בטבע  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מעוניינים למצוא מקום ייחודי לחתונה שלכם? מה בדבר חתונה מיוחדת בטבע?

יותר ויותר זוגות שעומדים לפני חתונה לא מוכנים להסתפק בחתונה הישראלית השגרתית. הם לא רוצים אולם סגור, לא רוצים מיזוג אוויר ואווירה חנוקה ורוצים לחגוג תחת כיפת השמיים את אחד הרגעים הכי מאושרים בחיים שלהם. חתונה ייחודית בטבע היא בחירה טבעית עבור לא מעט זוגות בישראל בשנים האחרונות, בעיקר בזכות מתחמי אירועים שמקלים על הפקת החתונה ומציעים את כל מה שצריך כדי להתחתן מול השקיעה. אם גם אתם חולמים על חתונה באוויר הצח, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת.


בחירת התאריך והעונה:


כשמקיימים חתונה מיוחדת בטבע, בכל מקום בארץ, צריך קודם כל להחליט על זמן האירוע. בין אם מדובר בגן אירועים מסודר או בהפקת חתונה במתחם אירועים פתוח, צריך לדעת שאתם עומדים בפני אירוע נעים, יבש ולא מפתיע מבחינת מזג האוויר. לכן כדאי לבחור בעונה נוחה, כמו סתיו, אביב או בקיץ.


גם מי שרוצה להתחתן בחורף יכול לעשות זאת בטבע, אבל במקרה זה כדאי לדאוג מראש למתחם מקורה למקרה שירד גשם ולבחור במקום שאין בו סכנה לבוץ.


בחירת קייטרינג ותפריט


לא בכל מקום שמציע אירועים בטבע יש מטבח משלו עם שף משלו ולכן לפעמים תצטרכו לדאוג לחיבור בין חברת קייטרינג ובין המקום. חשוב לבחור בקייטרינג שמתאים לסגנון של האירוע ולהעדפה האישית שלכם. אם האירוע הוא גדול ורב מוזמנים, ביחרו חברת קייטרינג שמסוגלת לשרת כמות כזו של אנשים ושמאחוריה ניסיון באירועים כאלו.

 

כדי לוודא שאתם בוחרים נכון, הקפידו ללכת לטעימות ולטעום את המנות הנבחרות, כך תהיו בטוחים שאתם בוחרים נכון.


השכרת ציוד לאירועים:


בזמן ארגון חתונה קטנה צריך לקחת בחשבון שיהיה צורך בהשכרת ציוד. כשמדובר בגן אירועים מסודר רשימת הציוד מתקצרת ולרוב לא תצטרכו להתמודד עם השכרת ריהוט, גנרטורים, פינות בר וכדומה. במקרה שמדובר באירוע המופק במקום שלא מוכשר לאירועים תצטרכו לעבוד עם מפיק ועם חברה להשכרת ציוד לאירועים שתדאג לכל מה שצריך לאירוע - כסאות, שולחנות, כלי אוכל, תאורה, גנרטור ועוד ועוד.


למה זה כדאי?


אם החלום שלכם הוא חתונה מיוחדת בטבע אבל אתם מתלבטים בגלל ההפקה וההתעסקות קחו בחשבון את הדבר הבא: זו החתונה שלכם, האירוע הכי מיוחד והכי חשוב שתעברו בחיים. זה הזמן לחשוב בגדול, להגשים חלום וליהנות מכל רגע. ביחרו במקום שאתם מרגישים בו נעים וטוב... אך בעיקר חישבו על כל הדברים שאתם אוהבים והכניסו אותם לאירוע ואל תשכחו להזמין את כל מי שאתם אוהבים. חתונה בטבע היא אירוע יוצא דופן, מרגש וייחודי - הנוף הכי יפה בדרך אל החופה.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה