פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > שילוב בין הפקת אירועים וימי גיבוש > שילוב בין הפקת אירועים וימי גיבוש

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  שילוב בין הפקת אירועים וימי גיבוש  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

העובדים רוצים לצאת מהשגרה וגם אתם?
יום גיבוש לעובד הוא מה שדרוש להם ולחברה

 

אם אתה האדם שצריך להיות אחראי על האירוע העסקי הבא בחברה שבה אתה עובד, אתה בוודאי מבין עד כמה המשימה שאיתה אתה צריך להתמודד אינה פשוטה. מעבר לכך שהאירוע העסקי צריך להיות מתוכנן בצורה מושלמת, כדאי יהיה גם לנצל את ההזדמנות ולהפוך את האירוע הזה למוצלח מבחינת הגיבוש בין העובדים. כלומר, אם תנסה להיזכר בפעם האחרונה שבה כל העובדים בחברה שבה אתה עובד נפגשו בערב וחגגו משהו ביחד, בוודאי תגלה שזה היה מזמן, ולכן חשוב כל כך לעשות את זה. אם כבר יש לך תקציב מהבוסית שלך להפיק אירוע עסקי מפואר ומפנק, אז למה לא להכניס לאירוע הזה גם פעילויות שתוכלנה להפוך אותו למיוחד ומגבש עבור העובדים?


המקום בו יתקיים האירוע


אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך להקפיד עליהם כשרוצים להפיק אירוע עסקי ולהפוך אותו גם לסוג של יום גיבוש לעובדים, זו שאלת המיקום. כדאי מאוד להשקיע בבחירת המיקום המושלם, כי המיקום הרבה פעמים יכול להפוך כל אירוע לעוד יותר אלגנטי ומוצלח. ממש כפי שלא היית רוצה לעשות אירוע פרטי בכל מקום, כך גם לא כדאי שתבחר כל מקום כדי לעשות בו את האירוע העסקי שאתה אחראי עליו. האווירה במקום יכולה להשפיע על העובדים מאוד ולכן, כשרוצים לעשות ימי גיבוש לעובדים תוך כדי אירוע עסקי, כדאי יהיה לבחור מקום שמתאים לכך. אומנם זה נכון שלא קל לבחור מקומות מתאימים אך בהחלט שווה להשקיע בנושא הזה ואתה תראה שאם תבחר את המקום היפה ביותר הרי שהבוסית שלך תצא מרוצה מכל העניין.


ההשקעה הכלכלית באירוע


כשמדברים על הפקת אירועים עסקיים ועל הפקתם של ימי גיבוש שמיועדים לעובדים, יש גם עניין כלכלי. סביר להניח שגם במקרה שלך יש לך תקציב ברור שממנו אתה לא יכול לחרוג, כך שבהחלט כדאי יהיה שתקפיד על הנושא הזה וכדאי יהיה שלא תחרוג ממה שמוקצב לך. כאן נכנסת כבר השאלה האם עצם העובדה שהופכים את האירוע העסקי גם לערב גיבוש לעובדים תעלה או תוריד את המחיר, והתשובה היא חד משמעית שזה מוזיל את העניין. במקום לעשות שני אירועים שונים הבוסית שלך תוכל להשקיע בהפקה רצינית של אירוע אחד בלבד ולכן זה כל כך חשוב. מבחינתך מה שחשוב הוא לחלק נכון את התקציב, ואין ספק שבדרך כלל חלק ניכר מהעלות זו העלות של השכרת המקום. עם זאת, כדאי שתדע שלא בכל מקום שיהיה מתאים לאירוע חברה בעבור המקום שבו אתה עובד ידרשו ממך מחיר גבוה מידי. אומנם המקום חשוב וישפיע על האווירה, אך אם תשכור מקום יקר מידי לא יישאר לך תקציב לשאר הדברים ולכן כדאי מאוד לשים לב לאיזה מקום אתה פונה ואיפה יתקיים האירוע העסקי ויום הגיבוש.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה