פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > כך תבחרו את הספקים הטובים ביותר לאירוע חברה > כך תבחרו את הספקים הטובים ביותר לאירוע חברה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  כך תבחרו את הספקים הטובים ביותר לאירוע חברה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מארגנים יום גיבוש או ערב חברה? כך תבחרו את הספקים הטובים ביותר לאירוע החברה שלכם

מה יותר טוב מאשר אירוע חברה כדי לשבור את השיגרה של חיי המשרד המונוטונים?


כל עסק, בין אם הוא קטן או גדול, חייב לערוך מדי פעם אירועי חברה במטרה לגבש את העובדים וליצור בינהם אינטרקציה שתוביל לתפוקה טובה יותר, ולעובדים שמחים הגאים בחברה בה הם עובדים.

 

כמובן שכדי להשיג את המטרות הללו יש לערוך אירוע איכותי שיתאים לאופי של עובדי החברה. כנראה שלעולם לא נוכל לקלוע בדיוק לטעמו של כל אחד ואחד מהעובדים, אבל אפשר למצוא את דרך האמצע בה כולם יהיו מספיק מרוצים.

 

לאירוע איכותי צריך לבחור את הספקים המתאימים ואנחנו פה כדי לעזור לכם למצוא את הספקים הטובים ביותר לאירוע עיסקי:

 

חברת הפקות:


הפתרון המושלם לאירגון אירוע חברה ללא כאב ראש הוא חברת הפקה. אתם בוודאי חושבים שאם תעזרו בחברת הפקה האירוע עלויות האירוע יגדלו אך אתם טועים. חברות הפקה מיומנות יודעות כיצד לבחור ספקים, כמו חברה של השכרת ציוד לאירועים, ש"עושים את העבודה" במחיר הוגן. בנוסף, המפיקים מקבלים לעיתים קרובות הנחות מהספקים מכיוון שהם עובדים אתם בקביעות.

 

כדי לבחור את חברת ההפקות הטובה ביותר עליכם לוודא את הפרטים הבאים:


● האם חברת ההפקות מציעה מספר תקציבים לאירועים השונים, והאם תקציבים אלה תואמים ליכולותיכם הכלכליות.
● האם חברות ההפקה בעלות ניסיון בעבודה עם חברות מתחום העיסוק שלכם.
● יצירתיות החברה והאם הם מוכנים להוריד או להוסיף פעילויות.
● האם באמת הכל כלול בחבילת ההפקה שלהם כדי שלא תצטרכו להוסיף בהמשך אקסטרה כסף.

 

קייטרינג:


הנאה מאוכל היא אחת ההנאות הגדולות ביותר שיש, כמו כן אם האוכל באירוע שלכם הוא טוב כנראה העובדים יזכרו אותו לטובה ולכן כדאי לבחור שף או חברת קייטרינג עם ניסיון והמלצות. התייעצו עם העובדים לגבי חברת הקייטרינג ותשאלו לדעתם. ייתכן ויוכלו למסור חוות דעת חיובית ויסייעו להכריע בין החברות השונות.

 

וודאו שחברת הקייטרינג מציעה תפריט כשר ומנות לצמחונים וטבעונים. בנוסף מומלץ לכלול בתפריט גם מנה נטולת גלוטן עבור עובדים הסובלים מרגישות.

 

מיקום האירוע:


הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לחשוב איזה מיקום מתאים לעובדי החברה. האם המקום לאירוע חברה הוא פאב רועש או גן אירועים קלאסי? האם אתם מוכנים לקחת את העובדים לצפון הארץ או שאתם מעדיפים לעשות את האירוע קרוב למקום העבודה וכך כל אחד יוכל להגיע בכוחות עצמו?

 

זכרו תמיד להיות צמודים לתקציב שיש לכם ולראות מה רלוונטי לכם ומה רלוונטי לפי התקציב שקבעתם לאירוע זה.

 

צילום:


אומנם לכל עובדי החברה כנראה יש מצלמות בטלפון הסלולארי אבל אין כמו לקבל תמונה יפה מצלם מקצועי. בחרו בצלם שמספק מלבד סטילס ווידאו גם תמונות מגנט. תוכלו להשתמש בתמונות אלה למטרת גיוס עובדים או לקישוט המשרד.

 

אירוע עסקי צריך להיות כזה שלא ישכחו להרבה זמן, הוא צריך לתת לעובדים בוסט ולרענן אותם. תשקיעו באירוע חברה ותראו לעובדים שלכם שכמו שהם נותנים לעסק כך הוא נותן להם בחזרה.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה