פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > העצות שבאמת יסייעו לכן בעת בחירת שמלות כלה > העצות שבאמת יסייעו לכן בעת בחירת שמלות כלה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  העצות שבאמת יסייעו לכן בעת בחירת שמלות כלה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מחפשת שמלה ולא יודע לפי מה לבחור? קבלי מגוון עצות שמלות כלה

על מנת להבטיח כי תיהנו לא רק מהחתונה, אלא גם מתהליך ההכנות ומבחירת שמלות כלה, כדאי להכין מראש רשימה של המלצות ולפעול על פיה, כך לא תשכחי שום דבר ותדעי שאת עושה את כל הנדרש על מנת ליהנות וגם להיראות נהדר בחתונה.

 

ההמלצה הראשונה והחשובה ביותר שיש לנו עבורך היא לנסות כמה שיותר גזרות שונות וגם את אלו שבהתחלה לא נראות בתור האופציה הנכונה, כי לפעמים מה שנראה לא מתאים ממבט ראשון דווקא מאפשר להשיג את המראה המושלם. שילוב נכון של זר כלה שיתאים במיוחד לשמלה היא המלצה נוספת שתאפשר לך להשיג את המראה הנחשק. שמלות הכלה מצריכות הוצאה לא מבוטלת ולכן כשאת מגיעה לבחור את השמלה, את זכאית לקבל את מלוא תשומת הלב של המוכרים או של המעצבים. במידה ואינך מקבלת יחס כזה או אם את מרגישה שאין נכונות להתייחס לבקשותייך, אם מנסים להכתיב לך סגנון אחר ממה שחשבת, אל תפחדי לחפש מקום אחר, או אולם אירועים בעיר אחרת - כמו גני אירועים ברחובות.

 

כמה דגשים נוספים על כל מה שמסביב

 

לכל כלה בלי יוצא מן הכלל חשוב כי העיצוב של שמלת הכלה שלה יהיה מקורי, אך חשוב לא פחות גם לזכור כי שמלה כבדה נפוחה מדיי או לוחצת יוצרת תחושת אי נוחות שמאוד חשוב להימנע ממנה על מנת ליהנות ביום החתונה המיוחדת. לשם כך חשוב מאוד לבחור מבין שמלות כלה שהן במידה המדויקת ביותר ולא קטנות או גדולות ולא קצת מעבר למה שנדרש. חשוב לא פחות לא לבנות על הדיאטה שלפני החתונה ולקנות שמלה בכמה מידות קטנה יותר רק מתוך שאיפה שביום החתונה תהיה יותר חטובה. אל תחששי להתעקש על כל התיקונים שנראה לך שיש בהם צורך על מנת שתרגישי הכי בנוח בתוך השמלה. בנוסף לכך, גם לא מומלץ להתפתות להצעות מעניינות ולמבצעים, כי משמעות הדבר היא לרוב שתצטרכי להתפשר ולא לבחור בשמלת החלומות שלך וחבל לעשות זאת רק כדי לחסוך כמה מאות שקלים.

 

כיצד להתנהג נכון בעת מדידה של השמלה

 

על מנת להפיק את המרב מתהליך המדידה של שמלות כלה כדאי להגיע למדידה כשאת לבושה בלבוש נוח, חשוב אפילו עוד יותר לנעול נעליים נוחות שיקלו על ההסתובבות בין החנויות. כדאי מאוד להביא למדידות נעלי עקב על מנת לראות כיצד השמלה נראית כשאת נועלת עקבים ואת האיפור הכבד כדאי דווקא להשאיר ביום הזה בבית על מנת שהמייק אפ או הליפסטיק לא ימרחו על השמלות שתמדדי. בעת בחירת התכשיטים לאירוע הפרטי שלך, שבו את הולכת למדוד שמלות, כדאי לקחת בחשבון כי עומס יתר עלול לשבש לך את תהליך המדידה אז גם בהם כדאי לצמצם ביום המדידות המרגש, כך שהם לא יתפסו בבד של השמלות שתמדדי. גרביונים וחזייה טובה לעומת זאת, הם אביזרי חובה שאסור לך לצאת בלעדיהם מהבית כשאת הולכת למדוד את שמלות הכלה.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה