פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > בחירת אוהלים לאירועים מול אולם לאירועים > בחירת אוהלים לאירועים מול אולם לאירועים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בחירת אוהלים לאירועים מול אולם לאירועים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מתלבטים אם לחגוג את האירוע בטבע או בתוך אולם?
המאמר שלפניכם יעזור לכם לבחור בין אוהלים לאירועים או אולם אירועים

אירוע חשוב מתקרב ואתם כבר מתחילים למצוא את עצמכם מתלבטים באשר לסוגיות השונות סביב האירוע. אין ספק כי מדובר במאורע רב חשיבות, הכולל את הרגעים המשמעותיים ביותר בחיים. בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד ההולך וגובר של עריכת אירועים מחוץ לכותלי אולמות האירועים המוכרים לנו.
בעצם, למה לא? אירועים שונים ורבים מסוגם הופכים להיות חגיגה של ממש כאשר הם נערכים בחיק הטבע. אזור הים התיכון הינו אזור שופע אזורים קסומים ויפהפיים ברחבי הארץ כולה ולמעשה סגירת האירוע ותחימתו בכתלי אולמות יכולה לעשות לו נזק. מאידך, מדובר בבחירה הבטוחה והמוכרת לכולנו. ההתלבטות בין אוהלים לאירועים או אולם לאירועים הולכת ונעשית יותר ויותר קריטית עם השנים החולפות. אוהלים לאירועים גדולים או קטנים יכולים לתרום לאירוע או להפך.

 

אזור בארץ


על מנת להחליט אם מדובר באירוע שרצוי לחגוג אותו תחת כיפת השמיים, תחת אוהלים לאירועים או בתוך אולם סגור חשוב לבחון קודם לכן את אופי האיזור בו נערך האירוע. אירועים בדרום למשל, אינם כאירועים בצפון או במרכז. כל אחד מהאזורים הינו בעל תנאים גיאוגרפיים שונים. בעוד שישוב מסוים יהיה אידיאלי לחגיגת חתונה, יישוב אחר יהיה ממוקם על צלע הר או באמצע המדבר ויתאים פחות לעריכת אירועים.


מזג האוויר - העונה הנוכחית


אזור הים התיכון יכול להיות אידיאלי לעריכת אירועים בטבע - בהתייחס לעונת השנה. מזג האוויר הינו פונקציה משמעותית בבחירת מיקום עריכת האירוע. אולם יחד עם זאת יש לזכור כי זהו בדיוק תפקידם של אוהלים לאירועים - בכוחם לעצור את הגשם ולהפוך אותו דווקא לגורם חיובי באירוע. עם גופי חימום ייעודיים וחומר גלם המחליש את רעשי הטיפות, אירוע במזג אוויר חורפי קל בתוך אוהל אירועים יכול להיות החוויה הקסומה ביותר שיחוו האורחים באירוע ועל אחת כמה וכמה - חתני האירוע עצמם.


אופי האירוע והחוגגים


בחירת מיקום עריכת האירוע מושפעת עד מאוד מאופיו הייחודי של כל אירוע בפני עצמו. אירועים עסקיים הינם בעלי אופי מיוחד, בדיוק כפי שאירועים משפחתיים מצריכים אלמנטים שונים, וכמותם גם אירועים חברתיים. בחינת התנאים תחת אוהלים לאירועים יכולה לשפר את היכולת לקבל החלטה באשר למיקום עריכת האירוע - כמו גם בחינת אופי האירוע הייחודי.


גם החוגגים עצמם צריכים להחליט מה יותר נוח להם ומאפיין אותם. חובבי טבע כמובן יעדיפו אירועים מחוץ לכותלי האולם בעוד שחוגגים סטנדרטיים יותר יעדיפו להישאר בין הכתלים המוכרים של אולמות האירועים המפוארים בארץ.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה