פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > שירותים ניידים לאירועים > שירותים ניידים לאירועים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  שירותים ניידים לאירועים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מתכננים לקיים אירוע בחיק הטבע, לצד חוף הים, בחצר גדולה או בכלל בחוץ וזקוקים לשירותים ניידים?
ובכן, כדאי לדעת כי ניתן להזמין קראוון שירותים נייד עם שניים או ארבעה תאים

את קראוון השירותים הנייד ניתן להציב בכל תוואי שטח והחברה המקצועית מובילה אותו למקום, מייצבת אותו ודואגת לניקיון השירותים ולתחזוקה שוטפת לאורך כל האירוע. קראוון בעל שני תאי שירותים מתאים לאירועים עד 200 איש ולכן לאירועים גדולים יותר מומלץ להזמין את הקראוון בעל ארבעת תאי השירותים. צוות החברה מקצועי ומנוסה, מתמודד בהצלחה עם כל תוואי שטח בו אתם מתכננים להפיק את האירוע, בין אם זו חתונה, מסיבת יום הולדת, מסיבת טבע וכל אירוע אחר.

 

שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

ראוי לציין כי יש מגוון שירותים ניידים לאירועים אך כאשר מעוניינים להפיק אירוע חשוב ויוקרתי לא ניתן להסתפק בפתרונות של תאי שירותים קטנים ללא מיזוג ותנאים מינימליים. קראוון שירותים נייד עם שניים או ארבעה תאים הינו מרווח ויש בו תאורה מרשימה ומעוצבת, מראות גדולות, לובי כניסה מפואר ונקי, מתקנים להפצת ריח נעים, סבון נוזלי, מגבות נייר, מתלים, ותאי שירותים נוחים ומאובזרים עם מנגנון יעיל להדחת מים. הקראוון הנייד מצויד במערכת מיזוג יעילה ועוצמתית (חום או קור) כך שהמשתתפים באירוע זוכים לחוויה נעימה ולשמירה על היגיינה מלאה. בנוסף, כדאי לדעת כי בקראוון הנייד יש מערכת שמע כך שניתן להשמיע מוזיקה נעימה ברקע.

 

שירות צמוד לאורך כל האירוע

 

את הקראוון הנייד מציבים בשטח כשעתיים לפני תחילת האירוע כדי להכין אותו היטב. לאורך כל האירוע נמצא עובד מטעם החברה שדואג לניקיון תאי השירותים, למילוי מים להדחת במידת הצורך, לניקיון הכיורים, הרצפה ומבואת הלובי, למילוי סבון נוזלי לניקוי הידיים ולהחלפת מגבות נייר לניגוב הידיים. בסיום האירוע צוות החברה מקפל את הציוד ומבצע סריקה כדי לוודא שהאזור נותר נקי. כאמור, כאשר מחפשים פתרון מקצועי ואיכותי של שירותים ניידים לאירועים מומלץ בחום להזמין קראוון שירותים נייד וליהנות מתאי שירותים מפוארים ומשירות ברמה הגבוהה ביותר.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה