פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > שמלות כלה - החלק הכי חשוב בחתונה > שמלות כלה - החלק הכי חשוב בחתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  שמלות כלה - החלק הכי חשוב בחתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אם על האוכל אפשר להתפשר, על התקליטן ניתן להוציא קצת פחות ועל הלימוזינה אפשר לוותר,
על שמלות הכלה אסור בשום פנים ואופן להתפשר וכל אחת רוצה שהשמלה שלה תהיה הכי יפה שיש

אין ספק שההבדלים בין נשים לגברים הם עצומים כמעט בכל דבר: נשים חושבות מהלב וגברים מהראש, גברים פחות רגישים לעומת נשים, גברים משחקים יותר משחקי כבוד מאשר נשים, נשים יותר אוהבות לרכל ורשימת ההבדלים עוד רחוקה מלהסתיים. כל ההבדלים בין נשים וגברים באים לידי ביטוי בעיקר בערב החתונה ובכלל בהכנות לחתונה.

 

רוב הגברים היו מוותרים על כל העניין ועבור רבים מהם זו טרחה מיותר. הכלה המיועדת לעומת זאת לא תהיה רגועה עד שהכול יהיה מושלם, אפילו הפרט הקטן ביותר. בתוך כל ההכנות המטורפות לאירוע המשמעותי ביותר בחייה, המרכיב החשוב ביותר הוא שמלת הכלה. שמלות כלה יש בלי סוף, אבל כל אחת אוהבת הכי הרבה את השמלה שלה.

 

שמלות כלה מגיעות במגוון סגנונות וכל אחת בוחרת את מה שמתאים לה הן מבחינת הטעם האישי שלה והן מבחינת מבנה הגוף שלה.

 

שמלות כלה במגוון עיצובים


שמלות כלה אומנם מגיעות כולן בלבן כמובן אבל זה בערך המאפיין הדומה היחיד בדמיון ביניהן. יש שמלות ארוכות ויש שמלות קצרות, יש שמלות שמרניות ויש שמלות חשופות, יש שמלות עם תוספות ויש שמלות בלי תוספות, יש שמלות עם כתפיות ויש שמלות סטרפלס ובקיצור יש מכל הסוגים ומכל המינים. כל אחת אוהבת סגנון אחר, מראה אחר ולכן האופציות לבחור שמלות כלה הן מרובות. הרבה מאוד נשים לא רוצות לעבור את כל התהליך המייגע של המדידות וההתאמה האישית ובוחרות שמלות מוכנות אבל לא מוכנות להתפשר על האיכות.

 

חתונה של פעם בחיים


שחוגגים חתונה זו צריכה להיות חגיגה מטורפת כי מדובר באחד הרגעים החשובים ביותר בחייה של כל כלה, אם לא המשמעותי ביותר. הכל צריך להיות מושלם ויש לשים לב לכל פרט ולו הקטן ביותר. יש לא מעט דברים לדאוג להם טרם החתונה והכול חייב להיות מתוקתק כמו שצריך. בנוסף לשמלת הכלה שחייבת להיות מושלמת חייבים לדאוג גם לאוכל בהגשה מכובדת, שירים שיתאימו לכל האורחים, צלם ברמה גבוהה כדי שיהיה תיעוד לאירוע וכמובן הרבה מאוד אלכוהול.

 

שמלות כלה, אולמות, תקליטנים, שפים, צלמים וברמנים יש הרבה והתפקיד של בני הזוג המאושרים, ובעיקר של הכלה הוא לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר. כל כלה רוצה להרגיש כמו נסיכה ליום אחד ואכן ביום הזה היא מרכז העניינים וכל תשומת הלב מופנית אליה. לכן, חשוב מאוד ששמלת הכלה שלה תהיה מושלמת לפני כל הפרטים האחרים. שמלות כלה במבחר עצום נמצאות בכל מקום וצריך רק לדעת מה מחפשים ולא להתפשר עד שמוצאים את השמלה המושלמת. 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה