פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > בחירה של הזמנות לחתונה – כך תעשו את זה נכון > בחירה של הזמנות לחתונה – כך תעשו את זה נכון

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בחירה של הזמנות לחתונה – כך תעשו את זה נכון  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אם תבחרו נכון את ההזמנה שלכם, אז אתם עושים צעד ראשון גדול בדרך לחתונה מוצלחת.
אז איך עושים את זה?

מה יגרום לאורחים שלכם להגיד וואוו? מה יגרום להם להתחיל להתרגש לקראת האירוע שלכם? קודם כל, עצם האירוע היא סיבה לחגיגה. אבל בתוך כך, הזמנה לחתונה היא יריית הפתיחה לאירוע של פעם בחיים, וככזאת היא צריכה להיות מיוחדת ולהתאים לאירוע שלכם.

 

קודם כל חושבים, חושבים, ועוד קצת חושבים. מתחילים לעשות את זה עוד לפני שסגרתם אולם ותאריך. למעשה, אתם מתחילים לחשוב על הזמנות החתונה כבר בשלב התכנון הראשוני, כאשר את מחליטים על קו עיצוב כללי לחתונה. כדי לא להתפזר כדאי להחליט מראש האם החתונה שלכם הולכת להיות בקו עיצובי אלגנטי, וינטג', מודרני, כפרי, טבע ועוד. ככל שתמקדו יותר את הבחירה הכללתי שלכם, כך יהיה לכם קל יותר לבחור הזמנה לחתונה.

 

העיצוב

את העיצוב תנו בידי מעצב או מעצבת בעלי ניסיון עשיר בעיצוב הזמנות לחתונה, או לפחות מישהו שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות. גם אם יש לכם רעיון מדהים להזמנה, אל תנסו לעצב בעצמכם או לתת לבית דפוס לעצב עבורכם - את היכולות שלכם תבחנו בפעם אחרת על דברים פחות חשובים, ואת היכולות של בית הדפוס תשאירו לאחרים לבדוק. לפגישה עם המעצב תגיעו מוכנים עם לפחות 4-5 דגמים שונים של הזמנות שאהבתם.


דברים שמרגשים אנשים:
- תמונה יפה של רגע מיוחד באמת (לא תמונה שאפשר למצוא בכל אלבום)
- ציטוטים (מהתנ"ך או בכלל)
- סגנון מיוחד המבוסס על סרטים או ספרים (לדוגמא: עליסה בארץ הפלאות, כרטיס הפלגה לטיטאניק)
- נוסח מיוחד - קליל במיוחד או מאוהב במיוחד.

 

אתן לה שושנים
צרור דובדבנים
ושיר עם מנגינה
הזמנה לחתונה...

 

הדפוס

כמו בהרבה דברים בחתונה, גם בדפוס המחיר לא תמיד קובע את האיכות. אבל יש יוצא דופן אחד - אם אתם בלחץ של זמן לחלק ולשלוח את ההזמנות, תלכו לבית דפוס שאתם סומכים עליו שיספק תוצאה טובה בזמן - ההפרשה לא יהיה כזה גדול עבור אותה עבודה בין בתי דפוס שונים.


לגבי בחירה של סוג נייר, אם ההזמנה שלכם מבוססת על גרפיקה מרשימה ואלמנטים עיצוביים, יש חשיבות לבחור בנייר איכותי. ישנם גם סוגי ניירות עם אפקטים שונים, כגון ברק או תבניות שונות, שיכולים להפוך את העיצוב שלכם לעשיר בהרבה. בקשו מבית הדפוס לראות הדפסות על סוגים שונים של ניירות, כדי לראות את ההבדל, זה גם ייתן לכם מדד לגבי איכות בית הדפוס.

 

המעטפה

השקיעו עוד כמה שקלים כדי לחלק הזמנות במעטפה, ולא כזאת של אולם האירועים עם מפה מאחוריה. פתיחת מעטה מוסיפה לדרמטיות של רגע מסירת ההזמנה, ותורמת ליוקרה של החתונה הקטנה. אפשר לעטוף הזמנות בסרטים מיוחדים, חבקים או להוסיף חותמת שעווה או גומי - שוב, תלוי בסגנון האירוע שלכם.

 

שליחה ומסירה

להזמנות הנשלחות בדואר אפשר להוסיף בול שאינו סטנדרטי או אף ליצור סדרת בולים משלכם - זו גם מזכרת יפה להמשך.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה