פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > מסיבת רווקות מפנקת – הדרך האידיאלית להתחיל בחגיגות > מסיבת רווקות מפנקת – הדרך האידיאלית להתחיל בחגיגות

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  מסיבת רווקות מפנקת – הדרך האידיאלית להתחיל בחגיגות  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

לפני החתונה יש לכלה כל כך הרבה דברים לדאוג להם – השמלה, האורחים, האיפור, ההזמנות, וכמובן המקום המיוחד שתבחר לקראת האירוע. נכון, הבעל לעתיד עוזר ומסייע במלאכות ההכנה אבל אין כמו תמיכה של חברות טובות לעזור בלחצים לקראת החתונה

כדי לפנק את החברה/האחות/הבת לקראת החתונה, אין כמו לארגן מסיבת רווקות מיוחדת, מרגיעה ומלאה באהבה. אבל מה לעשות שלא תמיד יש זמן, אתן בטח יודעות כמה קשה לתמרן בין תכנוני חתונה לבין תכנון מסיבה ולכן חשבנו עבורכם על רעיון מרגש שיקח לכם כמה שפחות זמן ונראה ומרגיש כמה שיותר מושקע וייחודי. אז, איך מתחילים?


הכינו רשימה מסודרת של בנות ואשרו הגעה לגבי המגיעות - הדרך הקלה ביותר היא לבקש מהבנות להיות כנות לגבי כוונת ההגעה בלי "לא נעים" או ביטולים של הרגע האחרון, או לפחות להשתדל - הסכום של המסיבה מתחלק בין הבנות וכדי לתכנן בלי להגדיל את התשלום לכל אחת לאחר מכן, כדאי לנסות להגיע למספר מדויק ככל האפשר. מומלץ להזמין את הבנות הקרובות ביותר לכלה לעתיד, אם אתן לא בטוחות, התייעצו איתה לגבי המוזמנים גם אם המסיבה מלאה בהפתעות שאתן לא רוצות לגלות - אתן לא רוצות שהיא תתאכזב שמישהי לא מגיעה או אולי להיפך - מעדיפה מעגל מצומצם יותר משחשבתן.

 

ועכשיו מתחיל כביכול הקטע הקשה יותר - לבחור מקום שיהיה נוח לכולן, לבחור נושא מעניין, לארגן פעילות מעניינת או אטרקציה, להכין כיבוד...רגע, כבר התעייפתן, נכון?? תשכחו מכל הסידורים האלה ולכו על הדבר החם ביותר בעולם האטרקציות והמסיבות, מסיבת רווקות על יאכטה! כן, מה ששמעתן - מסיבת רווקות ממש כמו בסרטים, על סיפון יאכטה בים התיכון, רק אתן וכל החברות הכי טובות!


מסיבת רווקות על יאכטה - טוב לנשמה ולכיס!


מסיבת רווקות על יאכטה היא הדרך האידיאלית לחגוג ולא רק בגלל החוויה המדהימה - צוות היאכטה המיומן יארגן לכן הפקה של ממש! מה השיט כולל בתוכו עבורכן? קודם כל כמובן - חייבים אווירה, הגלים בוודאי יעזרו אבל חייבים תוספת מוזיקה מקפיצה או מרגיעה, תלוי במצב הרוח ואופי המסיבה. במקום לקשט מקום או להשקיע בוילה יקרה, אתם נהנים מהנוף של הטבע - חוף, מים, שמיים ושמש נהדרת - שמעניק תחושה מיוחדת עם חברות אהובות.

 

וכמובן שכל החברות הטובות ביחד, חייבים לנשנש! אז למה שתטרחו? כחלק מהשיט מגיעה לכן ארוחת "על האש" עשירה, עם סלטים, שתייה ומנות מפנקות - והכי חשוב, אתן לא צריכות לדאוג לשום דבר - רק מגיעות עם בגד ים ונהנות ממסיבה, ארוחה וחברה מעולה בנוף ים! המחיר של השיט הוא בדרך כלל נוח מאוד, במיוחד בהתחשב בכמות ההוצאות, הדאגות וההחלטות שתצטרכו בשביל מסיבת רווקות סטנדרטית. שברו שגרה בלי לשבור את החשבונות והעניקו לכלה לעתיד חוויה מלאת אהבה עם המון זיכרונות מתוקים!

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה