פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > לעיניך בלבד: מגשי אירוח לאירועים קטנים > לעיניך בלבד: מגשי אירוח לאירועים קטנים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  לעיניך בלבד: מגשי אירוח לאירועים קטנים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מגשי אירוח מציעים ארוחה במנות קטנות אבל מושקעות, המורכבות מחומרים טריים ואיכותיים ומשדרות יוקרה, תחכום ואלגנטיות

תחכום ואלגנטיות אצלכם באירוע

בר מצווה, יום הולדת, אירוע עסקי, הרמת כוסית, התכנסות חברים ועוד שפע של אירועים - מגשי אירוח משדרגים כל שמה וכל אירוע, הן בטעמם הרב-גוני והן במראה משובב הנפש.

 

מגשי אירוח הם הרבה מעבר לסנדביצ'ים קטנים, פסטלים מטוגנים ופיסות דג מלוח על קיסם. מגוון המאכלים הוא אינסופי - ירקות קלויים עם גבינות, מרקים איכותיים בכוסיות, רולים בשלל מילויים, בשרים חתוכים דק-דק בתוספת רוטב נכון, מאפים קטנים, פשטידות, סושי, דגים, כריכונים ועוד ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. הנקודה היא הטוויסט שבקצה.

 

הכל הולך, הכל אפשרי

העניין המרכזי בהרכבת מגשי אירוח איכותיים הוא דמיון ויצירתיות, ודי להעיף מבט במגשים מושקעים. הצבעוניות והרעננות מיד תופסים את העין ושובים את הלב. בכל זאת, מתי יצא לכם לאכול ארוחה שנראית כה מקורית, איכותית, מפתיעה.

 

אוהבים סגנון מסוים של אירוח? אל תוותרו עליו אלא בדקו עם חברת הקייטרינג שלכם כיצד לשלב אותו במגשי האירוח שלכם. אוהבים לאכול בשר על האש? חברת הקייטרינג שלכם צריכה לדעת איזה בשר מתאים לחיתוך קטן ומדויק כך שיתאים למנה קטנה במגש אירוח.

 

הטבעונים שביניכם יוכלו לטעום קציצות עדשים ברוטב טחינה, סלט טבולה, סלט ירוק ועוד ועוד. מחפשים אוכל בסגנון עדה כלשהי? סביח וקובה עיראקיים, ירקות ממולאים מהמטבח הטריפוליטאי, תבשילים מרוקאים, קנישס, קרפאלאך עם גרעבאלאך, קניידלעך ועוד מטעמים מהמטבח המזרח אירופי, פירושקי, סרניקי ובליני מרוסיה... - לכל אלה ועוד המון מאכלי עדות מוכרים תוכלו למצוא מקבילה משודרגת, קטנה ואלגנטית היושבת מעדנות על גבי מגש אירוח.

 

בלי שולחנות, בלי כסאות

יש המארגנים אירוע ללא כסאות ושולחנות. רוצים שהאירוע העסקי שתפיקו יהיה תוסס, קצבי, שהנוכחים יהיו פעילים ובתנועה. אם אין שולחנות, איך נאכל? הפתרון הוא כמובן מגשי אירוח.

 

במקרה כזה, של אירוע ללא שולחנות, מגשי אירוח הם הברקה אמיתית. הם מעולים, למשל, אם רוצים שרחבת הריקודים תהיה הומה; פתרון מצוין אם יש מצוקת מקום ובכל זאת רוצים להכניס את כולם; או אם מדובר באירוע קצר, בו רוצים שכולם יטלו חלק באופן פעיל. אז אין הגשה ואין אוכל בישיבה - אבל יש אוכל נפלא, צבעוני, תוסס, מעניין וטעים ביותר. הושיטו יד וקחו מהמלצר את המנה הבאה. ותיכף באה עוד אחת. ועוד אחת.. ועוד...

 

מגשי אירוח עושים את ההבדל כי המסר העולה מהם הוא השקעה, אכפתיות ורצון כן ואמיתי בהצלחת האירוע ובהנאה שלמה ומלאה לאורחים.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה