פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > 5 אביזרי חובה לחתן > 5 אביזרי חובה לחתן

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  5 אביזרי חובה לחתן  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

הפעם נדבר על אביזרי החובה לחתן, שבלעדיהם אי אפשר לסיים את ההכנות ליום המרגש והמיוחד

לאחר שלב הצעת הנישואים ולאחר ההסכמה המרגשת מגיע השלב שבו צריך להכין כל מה שצריך לקראת החתונה. בכתבות שונות ובאמצעי התקשורת מקובל לתאר בפרוטרוט את כל ההכנות של בחירת האולם וספקי השירות השונים אולם הפעם לא נדבר על צלמים, קייטרינג או הזמנות וגם לא על שמלת הכלה.

 

חליפה - אומרים שאין יפה כמו כלה ביום חתונתה אבל אין זה אומר שלא צריך לדאוג ללבוש יפה ומיוחד גם עבור החתן. בדיוק משום כך, אך טבעי הוא שצריך להשקיע בבחירת חליפה מיוחדת, מעוצבת ומרשימה. החליפה היא זו שנותנת את הרושם העיקרי של החתן וראוי לבחור אותה בקפידה. כדאי להתאים את הצבעים והגזרה למבנה הגוף של החתן ותוך התייעצות עם מומחים שניתן למצוא בחנויות נבחרות.


נעליים - מלבד חליפה יפה ומוקפדת חייבים לבחור גם נעלים יפות שישלימו את המראה. הנעליים חייבות להיות מרשימות אך בנוסף לכך - גם נוחות. חשוב לזכור שתוך כדי הטקס יצטרך החתן לשבור את הכוס ולכן הפוקוס של כולם יהיה מופנה לנעליים.


כיפה - מרבית החתונות בישראל נערכות על בסיס הדגם המסורתי וגם אנשים חילוניים לרוב יעדיפו חתונה כדת וכדין. משום כך, ראוי להקפיד גם בבחירה של הכיפה, לא פחות ממה שראוי להקדיש לאביזרים משמעותיים אחרים. יש אפשרות למצוא כיום כיפות יפות ובעיצובים מיוחדים ויש גם כיפות מהודרות ממש, שיכולות להתאים גם לבעלי הטעם והסטייל.


שעון יד - המהדרין לא יסתפקו ביום החתונה בשעון היד הרגיל שלהם. כמעט כל החתנים שרוצים להיראות באמת במיטבם ירכשו שעון יד חדש, שעון יוקרתי יפה ונוצץ כדי לקבל לוק מיוחד במינו ליום מיוחד במינו. את סגנון השעון כדאי להתאים לאופי החליפה ואפשר בהחלט למצוא גם דגמים קלאסיים או לחילופין - בעיצוב מודרני, חדשני ואף יוצא דופן.


עניבה - מכיוון שאמרנו שחליפה היא חלק מאביזרי החובה שכל חתן צריך להתהדר בהם, אין לשכוח את הדבר שהולך ביחד והוא העניבה כמובן. למי שאינו מורגל בעניבת עניבות מומלץ לתרגל את הדרך בה עונבים עניבה כדי להרגיש בה בנוח. כדאי לדעת שמבחר הדגמים לחתנים גדול למדי וניתן בהחלט למצוא צבעים עזים מאוד או שקטים, לפי הטעם. מי שיבחר נכון את העניבה ויתאים אותה היטב לחליפה ולנעליים יזכה ליהנות מהופעה של פעם בחיים לאירוע של פעם בחיים.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה