פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > שמלות כלה לא כדאי לבחור לבד > שמלות כלה לא כדאי לבחור לבד

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  שמלות כלה לא כדאי לבחור לבד  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

יש לא מעט דברים שניתן להגיד על השמלה החשובה ביותר לאישה בכל ימי חייה, הלוא היא שמלת הכלה

אך נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר שניתן להגיד על שמלה כזו, הוא לאו דווקא הייחוד שלה, המחיר שלה, המידות שלה, המקוריות שלה, או היוקרה שלה, אלא דווקא ההתאמה המושלמת שלה לכלה שמתרגשת מאוד לקראת היום הכי חשוב בחייה ומעוניינת מאוד להיראות לא פחות מאשר מושלמת.

 

 

לגבי התאמה זו יש להסיק מספר דברים חשובים שחלק מהם נוגעים למתחתנת בצורה עקיפה. הכוונה היא לכך שכדי להבין במדויק עד כמה שמלה מסוימת מתאימה לאירוע של כלה לעתיד בצורה מדהימה, חשוב מאוד לא ללכת לבד למעצבים שונים ולא למדוד לבד את השמלות המוצעות. זאת מאחר ואם הולכים עם מישהי נוספת אפשר בהחלט לקבל עוד חוות דעת כנה ולראות מה יש לשפר או האם צריך לשנות משהו.

 

מי הן אלה שיכולות לעזור לכלה לעתיד


כמובן שכל כלה לעתיד יכולה לבחור בעצמה את זו שתסכים לבוא איתה למדוד שמלות כלה שונות ולעזור לה להחליט על השמלה המתאימה ביותר. חשוב להבין שכמובן שההחלטה הסופית היא של המתחתנת בלבד. זאת מאחר והיא זו שצריכה לא רק להרגיש נוח עם השמלה מבחינה מידותיה ונעימותה על הגוף, אלא גם מבחינת המראה שלה כשהיא יוצאת מסלון הכלות אל היום המיוחד ביותר של חייה עד כה.

 

 

בין אלה שיכולות לסייע מאוד לכל מי שעושה את ההכנות הרבות לקראת החתונה שלה אנו יכולים למצוא את האימא של הכלה. אך אלה שמעדיפות מישהי שלעתים יכולה להיות פחות לוחצת או קפדנית מהאם יכולות לסמוך על חברת ילדות טובה או על קרובת משפחה שיש לה עין בכל מה שקשור לאופנה עכשווית. במיוחד חברה או קרובת משפחה שהתחתנו לא מזמן יכולות להיות לעזר רב ברגע שניגשים למעצבים.

 

תיאור השמלה לאחרות שיכולות לעזור


לעתים נוצרים מצבים בעייתיים שמראים כיצד אין מישהי שיכולה להגיע עם הכלה למדידות שונות. עבור כלה לעתיד שמאוד רוצה להתייעץ עם מישהי, הרי שמדובר במצב אותו יש לפתור בצורה רצינית. נראה כי יש דרך לשנות את רוע הגזירה אם דואגים להעביר את כל המידע לגבי השמלה למי שסומכים עליה שתבחן במבט רציני את הבגד, תעיר את ההערות הנדרשות, ותסייע באמת בבחירת השמלה.

 

 

מי שבוחרת מבין שמלות כלה ומקבלת אישור לצלם את זו שמוצאת חן בעיניה כדי להראות את התמונה למישהי שיכולה לחוות את דעתה, או מישהי שמצליחה לתאר במדויק את מראה השמלה אותה מדדה לחברה או קרובת משפחה שנבצר מהן להגיע, יכולה להקל על עצמה כשהיא מצליחה בכל זאת לקבל את דעתן של נשים חשובות בעלות יכולת אמיתית לכוון אותה אל עבר השמלה המרשימה שתתאים לה יותר מכל האחרות.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה