פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > תכנון חתונה לתקופת החגים > תכנון חתונה לתקופת החגים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  תכנון חתונה לתקופת החגים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

כאשר אתם מגיעים לטעימות באולם, הקפידו למצוא גם מנות המתאימות לחגים בין אם מדובר בפורים, חנוכה או ראש השנה

אנשים רבים נמנעים להתחתן בתקופת החגים. למשל בתקופת חגי תשרי נמנעים לעשות זאת בעקבות הסיבה שלא מעט אנשים טסים לחו"ל ולכן הם עלולים לפספס את החתונה. אבל אם אתם בכל זאת מתכננים אירוע בתקופת החגים, או בסמיכות אליה, כדאי להתאים את האוכל לאירוע לפחות במידה סמלית.

 

מנה עיקרית


אם אתם מזמינים קייטרינג לראש השנה לאירוע כמו חתונה, אין זה אומר שאתם צריכים לבקש גפילטע פיש. אפשר לסמל את החג בעזרת דג אחר, כלומר מנה הרבה יותר יוקרתית וטעימה. יחד עם זאת מומלץ תמיד לדאוג שבראש השנה תהיה בחירה בין מנה בשרית למנת דג. כמו כן, בחגים אחרים ניתן לשלב מנות ראשונות מתוקות כמו למשל מנות הכוללות קדאיף. כך שמדובר במנה בשרית מתוקה. זוהי דרך מעולה לאחל לאורחים בעזרת המזון שנה מתוקה.


קינוחים


כדאי מאוד להתאים את הקינוחים לחג אבל בצורה משודרגת. סופגניות רגילות לא יעשו את העבודה. אבל דונאטס משודרגים עם זיגוגים שונים ויצירתיים ירשימו בהחלט את האורחים. רוצים להשאיר את האורחים על הרחבה בזמן הגשת הקינוחים? הימנעו מלהגיש אותם לשולחן, אלא הגישו אותם לשולחות מיוחדים ליד הרחבה. כך הם יכלו לקחת אותם, לאכול ולחזור לרחבת הריקודים. כמו כן, לא מומלץ להגיש אותם מוקדם מידי, למשל אם מדובר באירוע ערב, לא כדאי להגיש אותם לפני 22:30, או 23:00.


טיפים לשלב הטעימות


להגיע עם ההורים - חלק מהזוגות לא מגיעים עם הורים לשלב הטעימות כדי להימנע מיותר מידי דעות. יחד עם זאת, כדאי שגם החתן וגם הכלה יגיעו עם ההורים על מנת לקבל כמה שיותר דעות. זה לטובת האורחים כי מה שיכול להיות לטעמו של אדם אחד, יכול שלא להתאים לאדם השני. ההורים מכירים את טעמם של המוזמנים שלהם ולכן הם יכולים לסייע לכם.

לטעום את המנה הצמחונית - טרנד הצמחונות נפוץ מאוד היום, כך שהסיכוי שלא יהיה אורח צמחוני בחתונה שלכם הוא מאוד נמוך. לכן לא כדאי לזלזל במנה הצמחונית ולטעום אותה כדי לדעת שמדובר במנה באמת איכותית. כמו כן, ישנם אנשים שאינם צמחוניים, אך הם אוהבים מאוד בשר וזאת עוד סיבה לדאוג למנה איכותית.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה