פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > הפעלות לימי הולדת > הפעלות לימי הולדת

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  הפעלות לימי הולדת  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

הגיע השעה ומתקרב התאריך, שוב ההתלבטות, הפעלות לימי הולדת, לבד או מקצועי?

אם זכורות לכם הפעלות לימי הולדת שהייתם רצים עם תפו"א בפה או קשורים ברגליים בתוך שק הרי שהיום הפעלות לימי הולדת השתנו מקצה לקצה. המפעילים היום יוצרים לא פחות משחקן על במה, האומנות שלהם באה לידי ביטוי בנושאים המגוונים שהם בוחרים. מהופעה להופעה הנושאים הופכים להיות מורכבים ומעניינים יותר, הצורך לספק לילדים הפעלות לימי הולדת הופך מפעם לפעם להיות אתגר קשה יותר. ולכן הבחירה בחברה להפעלות לימי הולדת גם הוא הופך מורכב יותר.

 

הפעלות לימי הולדת כולם עושים, במי לבחור?

 

בחירה בהפעלות לימי הולדת כאמור הינה בחירה לא קלה בכלל, חשוב לראות, לשמוע ולקבל המלצות לגבי המפעילים. כאמור ישנם לא מעט מפעילים שעושים הפעלות, חלקם טובים וחלקם טובים יותר, הבחירה די קשה אולם אם ננסה להיצמד לעקרונות הבסיס נוכל די בקלות להבחין בין הסוגים השונים של המפעילים וכך נדע מי עושה הפעלות לימי הולדת טוב יותר מאחר.

 

ראשית הקריטריון הוא הכמות או נכון יותר לומר פופולאריות, אלו שעושים הרבה הפעלות לימי הולדת סביר להניח כי הם טובים יותר אך נתון זה אינו מחייב. יתכן כי המחיר מאוד זול וישנם הורים שרק לצאת ידי חובה מוכנים לסבול מאירוע צורם שמתנגן בקולי קולות ומחכים בקוצר רוח רק שיגמר. הקריטריון השני הוא הילדים, אם הילדים אוהבים אתם גם צריכים לאהוב, אפילו שזה צורם באוזניים, הרי בסופו של יום זה מה שהם יזכרו, את יום ההולדת שעשיתם להם.

 

הדבר השלישי ואולי האחרון הוא כמה אתם כבעלי האירוע צריכים להתעסק בהפעלות לימי הולדת, עד כמה המפעיל עצמאי ואחראי על תחומיו.

 

לבדוק ולבדוק הפעלות לימי הולדת

 

ישנם לא מעט שיזלזלו או יקלו ראש בתכנון ליום הולדת, יהיו כאלו שיגידו - מה בסך הכול? יום הולדת לילד בגן!, ובכן דעו לכן שילדים מספרים בבית, ילדים אומרים אם הם נהנו או התענו, אם היה להם כיף או סבלו. חשוב מאוד לתת לילדים את ההרגשה הטובה ולא רק בגלל מה שיגידו אלא גם בגלל שאם הם ירצו לתת לחברי הגן טעם טוב חשוב שתבחרו בהפעלות איכותיות.

 

את הבחירה עליכם לעשות בעצמכם, כל המלצה שתקלו היא בסופו של יום פרטית ונוגעת אך ורק לבעל האירוע, לא מחייב שמה שהם אהבו אתם תאהבו גם כן. גם אם קיבלתם המלצות מצוינות מומלץ כי תיגשו לאירוע אותו מעביר המפעיל ותבדקו כמה הילדים נהנים או לא, כמה מהם מאבדים עניין, רק כך תוכלו לקבל את חוות הדעת האמיתית לגבי הפעלות או מגנטים לימי הולדת.

 

לאחר שבדקתם ובחנתם אתם מוזמנים לתאם ציפיות עם המפעיל הרי לא בטוח שמה שסוכם עם בעלי האירוע שראיתם מסוכם גם איתכם. מומלץ גם לבקש מהמפעיל להקדים להגיע על מנת שתיווצר התקשרות בין הילד אליו.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה