פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > הדילמה בבחירת טבעות אירוסין > הדילמה בבחירת טבעות אירוסין

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  הדילמה בבחירת טבעות אירוסין  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

ישנן לא מעט דילמות בבחירת טבעת אירוסין, הרי לא כל גבר הוא אנין טעם ומבין בכל הקשור לתכשיטים, אלה הוא יעדיף לבחור אטרקציה מאתגרת להצעת הנישואים במקום ללכת ולבחור טבעת מרשימה

מצד אחד, יש את נושא העיצוב והתאמה לאופי בחירת ליבכם, אך מצד שני יש את עניין התקציב שהוא לא פחות חשוב, שהרי לאחר האירוסין ממתינות לכם הוצאות רבות של טקס החתונה, לכן חשוב לקחת גם את נושאי זה בחשבון.


אז בואו נראה מה הדילמות המוכרות יותר וכיצד ניתן לפתור אותם בקלות!


בחירת צבע זהב של הטבעת


הדילמה המשמעותית יותר היא - בין בחירת טבעות אירוסין מעוצבות מזהב לבן או מזהב צהוב. אך נראה כי יש לא מעט ששוקלים אופציה של רכישת טבעת מזהב אדום, או שילוב של אדום. המקרים אלו, בחירת צבע הזהב צריכה להיות תלויה לחלוטין בהעדפה של בת הזוג. תוכלו לבדוק מהן גווני הזהב של רוב תכשיטיה, האם הם כסף או זהב צהוב וכך להחליט. לגבי זהב אדום, תוכלו לשלב אותו בעיצוב, אך לא כדאי לרכוש טבעת שהיא כולה מזהב אדום, אלה אם כן היא רמזה לכם מתי שהוא שהיא אוהבת זהב אדום.


בחירת מידה של הטבעת


מאוד נחמד לקלוע בול למידה של הכלה, אך לא תמיד ניתן לבצע זאת ללא בדיקה מקיפה. במקרים אלו, תוכלו להביא טבעת שהיא עונדת ביום יום, אך לא תמיד תוכלו לדעת על איזה אצבע היא עונדת אותה, הרי לכל אצבע יש מידה משלה. לכן, במקרים אלו תמיד ניתן ליצור את טבעת האירוסין במידה אחת יותר, הרי הרבה יותר קל להצר טבעת מאשר להרחיב אותה.


מה כדאי, יהלום גדול או קטן, או בכלל שיבוץ של אבנים אחרות?


עניין היהלום, הוא עניין של תקציב. ככל שהיהלום יהיה גדול יותר ונקי יותר, כך הוא יעלה הרבה יותר. לכן, בדקו מהו התקציב שלכם ואם אין ברשותכם תקציב לרכוש יהלום, תוכלו לשבץ את הטבעת באבני חן, זרקונים, אבני סברובסקי, פנינים ועוד. כמו כן, תוכלו לבחור באופציה של יהלום בולט או יהלום שקוע או בכלל טבעת שכולה מצופה ביהלומים, כלומר חישוק של יהלומים.


מה לגבי עיצוב הטבעת?


גברים רבים נוטים לבחור בעיצובים שמרניים יותר בעת בחירת טבעות אירוסין, מכיוון שהם מפחדים שלא לקלוע בדיוק לטעמה של בת הזוג עימם רוצים הם לקיים חתונה קטנה. פעמים רבות, נראה כי גברים מוותרים על הטעם שלהם בבחירת הטבעת בדיוק מסיבה זאת. אם כן, בבחירת הטבעת חשוב להתמקד באופי של בת הזוג ובטעם האישי שלה, זאת תוכלו לבצע על ידי שימת לב לתכשיטים שהיא עונדת, האם היא אוהבת תכשיטים קלאסים עדינים, או שהיא בכלל אוהבת מראה גרנדיוזי נוצץ. בכל מקרה, תדאגו בעת הרכישה שהחנות נותנת אופציה של החלפה.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה