פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > שמלות כלה > שמלות כלה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  שמלות כלה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

כל אישה עוד מילדותה חולמת על שמלת כלה נפוחה ויפה, כזאת שתקנה לה מראה נסיכותי מרהיב,
אך כיום נראה כי אופנת השמלות הנפוחות הולכת ונעלמת ואת מקומם תופסות שמלות קלאסיות
מעוצבות בקפידה בעלות טוב טעם ואמירה מיוחדת

בחירת שמלת כלה היא לא עניין של מה בכך, הרי וודאי תרצי להופיע במלוא הדרך בערב במיוחד שלך ולהציג שמלה יפיפייה אשר תואמת את אופייך המיוחד בדיוק לפי טעמך האישי. אך כיצד תוכלי למצוא שמלת כלה שגם תהום את אופייך וגם תענה על התקציב האישי שלך? נראה שהמלאכה מרובה, אך לפני שאת יוצאת לדרך עליך לדעת כמה דברים חשובים שיסייעו לך רבות בבחירת השמלה לאירוע.

 

אז בואי נראה מה את צריכה לדעת דקה לפני שאת יוצאת למסע רכישת השמלה:

 

דבר ראשון, עליך לעשות שיעורי בית ולבחון את הסגנון שאת רוצה, כך תוכלי לפנות למעצבי שמלות כלה אשר מציעים את הסגנון האהוב עליך. תוכלי לעיין בקטלוגים שונים, אם זה ברשת האינטרנט או בקטלוגים מודפסים שמציעים חברות שונות. מבין מגוון הסגנונות תוכלי למצוא את הבאים: שמלות כלה קלאסיות, במראה נוצץ וגרנדיוזי, בעלות אמרה נקייה, במראה רטרו או וינטאג', במראה נסיכותי, שמלות צנועות, חשופות ועוד סגנונות רבים.


לאחר שבחרת את הסגנון האהוב עליך, תוכלי להגדיר תקציב מראש ולהחליט אם את רוצה לרכוש שמלה, להשכיר, לתפור עיצוב משלך או לקחת שמלה מוכנה מהקולקציה. כמובן שהכל עניין של תקציב אישי.


לאחר מכן, מגיע שלב השוטטות על מנת למצוא את השמלה שתמיד חלמת. ראשית, לכי רק למעצבים המציעים את הסגנון האהוב עליך ומחירים אשר תואמים את התקציב האישי שלך, וזאת על מנת שלא לבזבז זמן מיותר במדידת שמלות שבכלל לא לטעמך או בכלל לא בתקציב שלך.


השלב הסופי הוא - בחירת אקססוריז. זאת תוכלי לבצע רק לאחר שבחרת שמלה, האקססוריז לחתונה כוללים תכשיטים, שובל, הינומה, קשת או אביזר לשיער, נעלי כלה, חגורת מותן מיוחדת התואמת לשמלה ועוד אקססוריז שונים שתרצי. בשלב זה, חשוב לבחור אקססוריז בטוב טעם ולא בצורה מוגזמת מידי.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה