פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > 10 דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים חברת הסעות לאירועים > 10 דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים חברת הסעות לאירועים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  10 דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים חברת הסעות לאירועים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אתם עומדים לחגוג בקרוב מאוד אירוע, חתונה, חינה, בר מצווה, אם כבר בחרתם אולם, תקליטן, צלם, מה שנשאר בעצם זה לדאוג לאורחים, במידה והאירוע נמצא רחוק למספר גדול של אורחים (מעל 20) שווה לשכור חברת הסעות לאירועים שתדאג להביא אותם לאירוע בבטחה ובחזרה הביתה בשלום

הנה 10 דברים שצריך לדעת על חברות הסעה לפני שאתם בוחרים:

1. נהג ההסעה - חשוב לשכור חברת הסעות לאירועים אשר מעסיקה רק נהגים עם ניסיון ותודעת שירות גבוהה, נהגים לא מנוסים ולא אחראיים יכולים להוביל אתכם ללא כל ידע וניסיון אולי לטעות בכתובת, או גרוע מכך.
2. המלצות - חשוב לבחור חברת הסעות אשר קיבלתם עליה המלצה מחבר קרוב או בן משפחה, הדבר בעצם יאפשר לכם לדבר שמדובר בחברה מנוסה בתחומה ויאפשר לכם להיות רגועים למשך כל הנסיעה.
3. סוג הרכב - חשוב לדעת באיזה רכב מדובר, רכבים של מרצדס הם בדרך כלל ברמת הגימור והנסיעה הטובים ביותר, רכבים ברמה נמוכה יותר יכולים לעלות זול יותר אבל גם לנסיעה טורדנית ולא נוחה בכלל.
4. חוזה עבודה - בקשו לקבל חוזה עבודה מסודר במייל או בפקס לפני שאתם נפגשים עם נהג ההסעה ביום ההסעה על מנת לוודא שהכול בדיוק כמו שתרצו (סוג הרכב, וותק הנהג, המלצות, מחיר, ועוד...).
5. מחיר - לא תמיד מחיר יקר הוא בהכרח טוב, בטח כאשר מדובר על הסעה, חשוב לבדוק שמדובר במחיר שמתאים את עצמו למספר האנשים אשר נוסעים במיניבוס או באוטובוס שהזמנתם, במידה והעלות לפי בנאדם גבוהה יחסית יתכן שמשתלם יותר לנסוע ברכב.
6. מיניבוס או אוטובוס - אחד הדברים החשובים ביותר, חשוב לדעת שמיניבוס מכיל עד 22 אנשים ואוטובס לעומת זאת מכיל עד 55 אנשים, לכן חשוב לבדוק כמה אנשים מגיעים למקום האירוע ולהתאים את ההסעה בהתאם לכך.
7. ביטוח נסיעות - לכל חברת הסעות מורשית יש ביטוח נסיעות אשר מבטח אתכם במידה ויקרה לכם חס וחלילה משהו בהסעה, בקשו לראות ביטוח לפני הנסיעה.
8. לא להתפשר - אם צריך לשלם קצת יותר כסף כדי לקבל חברה אמינה ומקצועית עם המלצות כדי לעשות זאת, לא כדאי להתפשר בטח לא כאשר מדובר על הסעה לאירוע.
9. חברה עם וותק - חברת הסעות עם וותק תאפשר לכם סביר להניח לקבל גם רכבים חדשים יותר וגם תנאי שירות הרבה יותר טובים.
10. ללכת בשלום ולחזור בשלום - חשוב לזכור שהדבר החשוב ביותר הוא להגיע לאירוע ולחזור ממנו בשלום, שיהיה במזל טוב.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה