פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > הפקת חינה מרוקאית ברמה גבוהה; איך לשכור חברת הפקה > הפקת חינה מרוקאית ברמה גבוהה; איך לשכור חברת הפקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  הפקת חינה מרוקאית ברמה גבוהה; איך לשכור חברת הפקה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מזל טוב! אתם עומדים בכל רגע לעמוד תחת החופה, אבל רגע לפני שזה קורה אחד הרגעים המרגשים והחשובים ביותר של כל אישה וגבר קורה בטקס החינה, הפקת אירועי חינה כרוכה בהמון דברים וריכזנו לפניכם את כל הדברים הדרושים

טקס החינה המרוקאית הוא טקס מסורתי אשר נהוג בעיקר בקרב עדות המזרח הטקס מתקיים לרוב לפני החתונה ומאפשר לבני הזוג ולמשפחות בעצם ליהנות ממשהו אישי ואינטימי יותר מאירוע החתונה, אירועי החתונה ידועים בתור אירועים משפחתיים וקטנים יחסית, במהלך טקס החינה הכלה והחתן מורחים חומר עגול על כף היד על מנת לסמל ברכה והצלחה וגם מזל טוב לרגל הנישואים הקרביים ובאים.


טקס החינה המרוקאי - איך אתם יכולים לבחור את החברה להפקת אירוע החינה?


לא כל יום יש חינה, לכן חשוב להיערך לכך בהתאם, חברות חינה רבות מספקות אירועי חינה מגוונים ישנם חברות שמספקות חינה מרוקאית, תימנית, הודית, והכל באותה חברה, אנו ממליצים לשכור חברה שהייעוד שלה זה בעיקר טקסי חינה מרוקאית הדבר יאפשר לכם בעצם להגיע למדידות בצורה טובה יותר ולאורחים שלכם ליהנות מטקס חינה מסורתי ומרוקאי בדיוק כמו שרציתם.


מחירים של הפקת חינה:


המחירים של הפקת אירועי חינה נעים בין 1500 ₪ ל10,000 ₪ וההבדלים בדרך כלל הם בתלבושות, באביזרים, באוהל החינה, בתפאורה ובכל שאר האביזרים כמו עוגיות לחינה, שולחנות, מלבישה, כיסאות, ועוד... על מנת לקבל טקס חינה כמו שאתם רוצים בקשו לקבל הצעת מחיר עבור הפקת חינה מלאה וציינו מה בדיוק אתם רוצים החל מאוהל, מספר תלבושות וכו...


תלבושות לחינה:


ישנם המון אנשים שלא רוצים בהכרח לבצע מדידות לתלבושות לחינה, אבל כדאי לזוג לפני החינה לבצע מדידות ולראות מה התלבושות אותם הם רוצים להשתמש בחינה, בדרך כלל לכל זוג במהלך ערב החינה יש 3-4 תלבושות, אחת לבנה, אחת זהב, אחת כסופה, כך זה עובד בדרך כלל, כמובן שהכל תלוי במלבישה ובתלבושות אשר מוצעות לכם.

 

מלבישה לחינה:


אל תתפשרו ובקשו לקבל בהפקת טקס החינה גם מלבישה, במידה ולא תיקחו מלבישה כל האחריות על התלבושות לחינה תחול עליכם גם במידה ויהיה נזק לרכוש או לתלבושת אתם תצטרכו לשלם על כך.
כדאי לשכור חברת חינה עם המלצות, לא חסר זוגות שמתחתנים ועושים חינה לפני האירוע ולכן ניתן לשאול חברים קרובים ולבדוק האם ניתן למצוא חברה מומלצת.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה