פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > איך למצוא תקליטן מקצועי לחתונה > איך למצוא תקליטן מקצועי לחתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  איך למצוא תקליטן מקצועי לחתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

עליכם להפיק ערב מוצלח בו תארחו מאות חברים ובני משפחה, תדאגו להסעדה ברמה גבוהה, לעיצוב מושלם, לטקס חופה מושלם והחשוב מכולם למסיבת ריקודים מחשמלת בה יתבטא גודל השמחה ברגליו של כל אחד ואחד מן האורחים

לא יהיה מוגזם לומר כי תקליטן מקצועי עומד בבסיסו של כל אירוע ושמחה, ובעוד שתקליטן מנוסה ומצליח יגרום לאירוע לנסוק השמימה מבחינת כמות הרוקדים והנאת האורחים, תקליטן מתחיל וחסר ניסיון, או בעל ציוד שאינו עומד בסטנדרטים, עשוי להחריב גם את השמחה הגדולה ביותר. אולם איך באמת ניתן לבחור? האם כימיה אישית מספקת? האם הבטחותיהם של בעלי מקצוע יעמדו במבחן האמת? האם צפייה במקטעים שבחר להציג בפנינו אכן משקפים את עבודתו? התשובה לכל השאלות הללו היא חיובית, אולם כמובן שאינה מספקת. כל תקליטן שיגיע לאירוע יגיע מלא כוונות טובות לשמח אתכם ואת אורחיכם, כימיה אישית עם התקליטן היא חשובה וקטעי הצילום שהציג בפניכם משקפים מן הסתם את החלקים בעבודתו בו בלט לחיוב והם אכן עומדים לזכותו. מעבר לכך ישנן דרכים נוספות בדרך אל ההחלטה החשובה:


● המלצות - אל תחששו לשאול ולהתעניין, אם בקרב חברים ומכרים, אם ברשתות החברתיות. הקשיבו לתוכן ההמלצות ולא רק לסיווג לחיוב או לשלילה. שאלו את הממליצים מה עומד מאחורי כל דעה שלילית או חיובית.
● התייעצו עם מנהל האירוע/מנהל האולם או כל אדם שאתם מרגישים נוח אתו ועובד בתחום. בעלי המקצוע נתקלים זה בזה ויכולים לספק זווית ראיה וניסיון נוסף על מכריכם.
● היפגשו עם מספר בעלי מקצוע, התרשמו מעבודתם, בקשו המלצות מאנשים אתם עבדו .
● התעניינו בסוג הציוד עמו עובד התקליטן. עברו הימים בו מערכת שמע ואורגן אורות הספיקו על מנת להרקיד מאות משתתפים באירוע. אם אינכם מבינים דבר בנושא רשמו והתייעצו לאחר מכן.
● התייעצו עם התקליטן בנוגע לפלייליסט המתוכנן. הקשיבו להמלצותיו לשיר כניסה, שיר חופה ואחרים. שתפו אותו בטעמכם ורצונכם וודאו שישנו חיבור מוזיקאלי ואתם מתחברים לטעמו. תקליטן מקצועי יקשיב לרצונותיכם וטעמכם וידע לכוון אתכם לסגנון המתאים גם על פי זאת וגם על פי אופי האירוע והאורחים עצמם.
● והעיקר, אל תחששו. בין אם מדובר בחתונה או בר מצווה, אירוע משרדי או שמחה משפחתית, אירועים מטבעם הם שמחים, האורחים מפרגנים והרצון לשמוח הוא גדול. שיהיה במזל-טוב.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה