פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > מקום לבריתה – איך בוחרים? > מקום לבריתה – איך בוחרים?

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  מקום לבריתה – איך בוחרים?  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אז הגיע היום הגדול לו ייחלתם אחרי תשעה חודשים של המתנה, עכשיו רק נשאר מקום לבחור לקיים בו את החגיגה. במאמר זה הבאנו לכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם סוגרים מקום.

מקום לבריתה - איך בוחרים?

לאחר המתנה ארוכה ומרגשת של תשעה חודשים, הגיע הרגע הגדול! את התוספת החדשה והמשמחת למשפחה שלכם חוגגים הפעם בגדול! אירועי הבריתה הפכו לאירועים הנחגגים באירועים מוקפדים, וכעת כל שנותר הוא לבחור את המקום המושלם לחגיגת האירוע המרגש. כעת, כשיש לכם תינוקת קטנה במשפחה, כל זמנכם מושקע במלאכת גידולה, כך שאין לכם יותר מדי זמן להשקיע בהפקת האירוע. על מנת לתעל את הזמן שלכם ולהפוך את הפקת האירוע לקצרה, אך איכותית, הנה לכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת מתחם האירועים המושלם לכם לחגיגת האירוע. הגדירו לעצמכם מראש מתי תרצו לחגוג, באיזה מקום ואת כמות האורחים שלכם - ומלאכת הפקת האירוע תהיה קלה ופשוטה משתוכלו לחשוב.

 

מתי תרצו לחגוג?


בחיפושכם אחר מקום לבריתה, חשוב לאפיין את האירוע עליו אתם חולמים כמה שיותר. כיום ישנו מגוון רחב של מתחמי אירועים המציעים את שירותיהם בימים שונים ובשעות שונות. לכן, טרם אתם יוצאים לחפש את הבית המארח לאירוע המרגש שלכם, נסו להבין איזה אופי של אירוע תרצו ליצור. למשל, אם תרצו לחגוג את הבריתה כאירוע שישי צהריים, תצטרכו לחפש מתחמי אירועים המאפשרים אירוע מסוג שכזה. המשמעות היא, שככל שתאפיינו ותגדירו את האירוע יותר, כך מלאכת חיפוש מתחם האירועים תהיה קלה יותר וקצרה יותר. דומה הדבר גם לגבי תאריכים ומועדים מסויימים, בהם מתחמי אירועים אחדים עובדים, בעוד אחרים לא. לכן, קחו את כל הפרמטרים הללו בחשבון עם חיפושכם אחר המתחם הראוי ביותר.

 

היכן חוגגים?


דבר חשוב לא פחות הוא להגדיר היכן תרצו לחגוג את הבריתה. כיום בישראל יש מאות של גנים ואולמות אירועים המציעים את שירותיהם לחגיגת האירועים הפרטיים. השפע הרב לעתים מקשה על למצוא את המקום המושלם לחגיגת הבריתה. לכן, בחיפושכם אחר מקום מומלץ לבריתה, שאלו את עצמכם היכן תרצו לחגוג. חלמתם תמיד על אירוע בשרון? חפשו אחר מקום לבריתה בשרון, והתרכזו באיזור זה בלבד. עומדים לרשותכם מתחמים נפלאים לבחירה - חלקם תחת כיפת השמיים וחלקם אולמות סגורים. גם זה פרמטר שחשוב לקחת בחשבון. בחודשי הקיץ תוכלו להנות מאירוע קייצי בגנים הפתוחים, בעוד שבחודשים הסגרירים תוכלו להנות מאירוע חמים ואינטימי באולמות הסגורים.


מי מגיע לחגיגה?


לפני שאתם יוצאים לחפש את המקום המושלם לעריכת הבריתה, ערכו לעצמכם רשימת מוזמנים. בעת שתהיה לכם רשימת מוזמנים מסודרת האומדת את כמות האורחים העתידים להגיע, תוכלו לכוון אל מקום מדוייק יותר. מדוע חשוב לערוך רשימת מוזמנים טרם חיפוש המתחם? ייתכן וחלמתם תמיד על מקום מסויים, אך בפועל הוא אינו יכול להכיל את כמות המוזמנים שלכם. במקום לבזבז זמן יקר בבדיקת מתחמים, טלפונים ופגישות - הכינו מראש את כמות המוזמנים שלכם, וכך תוכלו למסור את המידע הרלוונטי הזה לנציגים מהמתחמים השונים כבר בבירור הראשוני, ולהבין האם המקום שלהם רלוונטי לאירוע שלכם.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה