פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > 5 טיפים טובים לבחירת קייטרינג מתאים לאירוע שאתם מפיקים > 5 טיפים טובים לבחירת קייטרינג מתאים לאירוע שאתם מפיקים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  5 טיפים טובים לבחירת קייטרינג מתאים לאירוע שאתם מפיקים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

כל מי שעורך אירוע יודע, שיש כמה גורמים שבלעדיהם הוא לא יכול להפיק אירוע ברמה גבוהה, בוודאי לא כזה שהאורחים ייהנו ממנו ויזכרו אותו. אחד הגורמים היא חברת קייטרינג.

בסופו של דבר, עם כל הרצון הטוב שהאורחים יזכרו מהאירוע את הטקס, בהנחה ויש כזה, או את הנאומים והברכות, הרי שמרבית האורחים זוכרים מאירועים אליהם הם מוזמנים את האוכל שמוגש בו, ועליו מופקדת חברת הקייטרינג. אתם תקבלו ברכות ותשבחות על החברה שהזמנתם והתפריט שהגשתם. כל השאר, יהיה כנראה משני.


זו הסיבה שעלינו לדעת כיצד מזמינים חברת קייטרינג בצורה חכמה, איזו חברה תוכל לשרת אותנו ואת האורחים שלנו בצורה טובה. לשם כך, יצרנו עבורכם רשימה של 5 טיפים לבחירת חברת קייטרינג שיתאים לאירוע שאתם מפיקים.


לפני שנציג את חמשת הטיפים שלנו, חשוב לזכור, כיום אפשר למצוא מגוון רחב מאוד של חברות, חלקן מבוססות על תפריט בשרי, חלקן על תפריט חלבי, צמחוני ואפילו טבעוני, אנחנו יכולים למצוא חברות בוטיק וחברות קייטרינג תעשייתי. במילים אחרות, המבחר הוא גדול ונרחב, אנחנו רק צריכים להחליט איזה חברה אנחנו מחפשים ואז לבחור את זו שמתאימה לנו.


5 טיפים מובחרים לבחירת חברת קייטרינג


טיפ ראשון - תפריט עמוק


בכל אירוע שאתם מפיקים, תוודאו שיש לכם אפשרות להזמין תפריט נרחב ועמוק. מה זה אומר? תחילה שעומדת בפניכם האופציה לתפריט מגוון ונרחב, שנית, אתם יכולים להציע לאורחים שלכם, מגוון רחב מאוד של מאכלים בכל אחת מהמנות. כך האורחים יוכלו לבחור מה מתאים להם ומה לא.


טיפ שני - בישול באיכות הגבוהה ביותר


בסופו של דבר לא רק הכמות קובעת אלא גם האיכות, לשם כך עליכם לוודא שאתם עובדים עם חברה מנוסה ומקצועית, חברה שמעסיקה שפים ברמה הגבוהה ביותר. כיצד תדעו זאת? ראשית, מהמלצות וחוות דעת של מכרים ובני משפחה שהתנסו בעבודה עם החברה, שנית, מניסיונכם, תבקשו לטעום את המאכלים השונים שהחברה מציעה.


טיפ שלישי - לא רק סגנון אוכל אחד


יש אנשים שבוחרים לערוך אירועים עם סגנון אוכל מסוים, נניח בשרי, איטלקי, צמחוני ועוד. זה נחמד, אך עליכם לזכור שהאירוע הוא לא רק בשבילכם, הוא גם בשביל האורחים שלכם ולכן אתם צריכים ליצור אירוע עם קייטרינג שיש לו יותר מסגנון אחד. רצוי שיהיה זה קייטרינג שיוכל להציע לכם מטבח עם מספר סגנונות אוכל בשביל שכל האורחים יהיו מרוצים.


טיפ רביעי - לא לבחור בחברה הראשונה


תבדקו מספר חברות במקביל, תעשו סקר שוק, רק אחרי שתראו מה כל חברה מציעה לכם, תחליטו מה מתאים עבורכם. כך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם.


טיפ חמישי - לא רק הטעם


זה חשוב שחברת הקייטרינג תבשל טוב והרבה, אך לא רק הטעם של האוכל או הכמות שלו חשובה, אלא גם השירות. תשבו עם החבר'ה מהחברה, תבדקו איך הכימיה שלכם איתם, וכך תוכלו לדעת אם אתם יכולים לעבוד איתם.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה