פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > את החגיגה הזאת אי אפשר להפסיק > את החגיגה הזאת אי אפשר להפסיק

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  את החגיגה הזאת אי אפשר להפסיק   çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

בלי ששמנו לב כבר גלשנו אל עבר עונת הקיץ. בכל שנה מחדש מתרכזים אירועים רבים לעונת הקיץ, ולא אחת הוכתרה העונה לא רק כעונה החמה, אלא כעונה החמה של האירועים.

יותר ויותר בעלי שמחות בוחרים לחגוג את האירוע שלהם במזג האוויר הקייצי, ונדמה שיש לכך סיבה מספיק טובה: לקיץ ווייב ייחודי רק לו, שלא ניתן יהיה להעתיק לשום עונה אחרת.

 

כעת, לאחר שהחלטתם לחגוג בגדול, נשאלת השאלה איפה לחגוג. עם צאתכם לתהליך הפקת האירוע שלכם, לפני הכל חשוב לבחור את המתחם שבו תערכו את החגיגה הגדולה שלכם. לאחר בחירת המתחם, יהיה לכם קל יותר לחשוב על אספקטים אחרים לרבות סוג הקייטרינג, צלם ודיג'י, אילו אטרקציות לשלב באירוע ואפילו מה ללבוש.

 

מתחם האירועים הנבחר: וילה


הרצון של המארחים באירועים הוא ללא ספק לרגש את האורחים. לצד הסטטוס היוקרתי שלכם באירועים כ"בעלי השמחה", הרי שמוטלת עליכם האחריות גם להיות מארחים למופת. ענף האירועים הלך והתפתח רבות בשנים האחרונות, כך שנדמה כי מתחמי האירועים הסטנדרטים הפכו רגילים בנוף האירועים, וכעת בוער רצון לרגש ולהפתיע בצורה קצת אחרת.

 

מתחמי האירועים החדשים הם הוילות השונות. בעלי האירועים החליטו לקחת את האירועים צעד קדימה, ולהעניק להם מעטפת עדכנית ומודרנית. הוילות מאפשרות קיום אירועים רבים, תחת כיפת השמיים ובאווירה ייחודית. כאשר מדובר על וילות באיזור הצפון, הרי שאתם גם נהנים מנוף מוריק, אוויר צח וקצב איטי ורגוע לאירוע שלכם.

 

אילו אירועים אפשר לחגוג בוילות?


כל אירוע שעולה על דעתכם - גם מהסקטור הפרטי וגם מהסקטור העסקי, ניתן לקיים בוילות. במרבית הוילות תוכלו להנות מחצר פרטית גדולה, בה תוכלו לערוך גם את שלב קבלת הפנים וגם את שיא האירוע שלכם. אירועי חינות, חתונות, אירועי בר/בת מצווה, מסיבות גיוס ומסיבות סיום שנה, כבר התארחו בוילות המשגעות והאירועים הוכתרו כהצלחה גדולה.

 

מתכוננים בהתאם לאירוע


גם כאורחים, וגם כמארחים, הרי שכאשר מדובר על אירוע בוילה, מדובר בהערכות מעט שונה. בשונה ממתחם האירועים אשר מעניק לכם מניפה של פתרונות לרבות הגברה ומזון לדוגמא, כאן עליכם לדאוג לספקים באירוע שלכם. האירועים בוילות מאפשרים לכם ליצור אירוע אינטימי, אך בטון קליל יותר, שיבוא לידי ביטוי גם בלבוש שלכם באירוע.

בעוד מתחמי האירועים דורשים קוד לבוש פורמלי יותר, הרי שכאן תוכל הילדה החוגגת לבחור מתוך מגוון של שמלות לאירועים לנערות אשר מתאימות לחגיגה קלילה יותר ומסיבתית יותר. שמלות לאירועים לנערות מוצעות כיום במגוון דגמים, כך שתוכלו להתאים את השמלה ההולמת ביותר לאופי האירוע.

בנוסף, עם שליחת ההזמנות אל מיטב האורחים שלכם, כדאי לצרף מפת הגעה אל הוילה. נכון שמרבית האורחים יגיעו בעזרת האפליקציות המנווטות, אך עדיין יש קהל אורחים שיעדיף את המפה המסורתית. לכן, בעת שאתם עורכים אירוע בוילה, עליכם לחשוב על מגוון הפתרונות הנדרשים לקיום האירוע. מזל טוב!

 

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה