פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > טיפים לתכנון הזמנות לחתונה 2016 > טיפים לתכנון הזמנות לחתונה 2016

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  טיפים לתכנון הזמנות לחתונה 2016  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר שמנהלים גברים ונשים בישראל הוא החתונה שלהם. אפשר להגדיר זאת כפרויקט בעיקר משום שתכנון החתונה כולל בתוכו שורה ארוכה של פרטים ומשימות.

למעשה הרשימה ארוכה כל כך עד שלעיתים עשויים להישכח פרטים קטנים (וחשובים) וקביעת סדרי העדיפויות נעשית מורכבת. בין שלל המשימות הללו ישנה בכל זאת משימה אחת חשובה מאוד, והיא עיצוב ההזמנה. הסיבה העיקרית לכך שהזמנות לחתונה צריכות להיחשב למשימה כה מהותית היא שמבחינתם של האורחים (בוודאי הרחוקים יותר) זהו הרגע שבו הם משריינים את התאריך ביומן, מזמינים את הבייביסיטר ויוצאים לקניות לקראת האירוע הגדול. במובנים רבים ההזמנה תשקף גם את אופיים של בני הזוג - ביחד ולחוד - ותספק לאורחים רמזים ביחס לאופי האירוע שלו ניתן לצפות. אם כן, רגע לפני שאתם ממהרים להדפיס הזמנות ולחלק אותן לכל חבר וקרוב משפחה, הנה כמה טיפים קטנים וחשובים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון.


בחרו מעצב מנוסה


זוגות שמתכננים הזמנות ססגוניות לחתונה מוצאים עצמם לרוב מול קטלוג של הזמנות נדושות ומוכרות, חלקן קלאסיות ומסורתיות יותר, ואחרות מודרניות קצת יותר. כך או כך, הבחירה מתוך מאגר קיים עשויה להוביל במידה רבה גם לתחושה של שעמום או בנאליות יתר לא רק בעיני האורחים שלכם - אלא גם עבורכם. בחירה במעצב גרפי מקצועי ומנוסה עשויה להיות בחירה טובה יותר, בעיקר משום שמעצב מקצועי יוכל לעזור לכם להפיק הזמנה שמתאימה לכם באופן אישי. תוכלו לספר לו קצת על הקשר הזוגי שלכם, על האופן שבו נפגשתם או על סיפור מרגש במיוחד הקשור לזוגיות שלכם או להצעת הנישואין, והמעצב ימצא את הדרך הטובה ביותר לעצב הזמנה שתתאים לכם, למערכת היחסים שבניתם בעמל רב ולקשר החזק שקיים ביניכם.


אל תתפשרו גם בשלב הדפוס


לאחר העבודה עם המעצב, ולאחר שתהיו שלמים עם ההזמנה שעוצבה עבורכם, ודאו שאתם נעזרים בבית דפוס איכותי. לא כל מי שמחזיק בביתו מדפסת טובה יכול להפיק עבורכם הזמנה ברמה גבוהה. זכרו שישנם פרטים נוספים מעבר לעיצוב ולצבעים, ובמקרים רבים דורשות הזמנות לחתונה גם חיתוך מיוחד, קיפול מדויק או תבליט כלשהו. בית דפוס שעובד על פי סטנדרטים גבוהים ומקפיד לספק ללקוחות שלו תוצרים איכותיים, הוא בדיוק זה שאתם מחפשים כדי להפיק הזמנה מרשימה ויפה למאות האורחים שלכם. אל תשכחו להזמין גם מעטפות יפות שיתאימו להזמנה שלכם בגודל ובעיצוב, ומומלץ שתקפידו גם על רישום ברור ונקי של שמות האורחים שלכם. עוד בטרם יראו את ההזמנה עצמה עשויה המעטפה לרמוז על מידת ההשקעה שלכם ועל תשומת הלב שלכם לפרטים, וכדי שתימנעו מטעויות ודאו מבעוד מועד שאתם מרכיבים סט מדויק של הזמנה, מעטפה ואפילו טוש צבעוני ואיכותי לרישום שמות החברים ובני המשפחה.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה