פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > אוכלים בריא באירועים - מגשי פירות בבופה ובשולחנות > אוכלים בריא באירועים - מגשי פירות בבופה ובשולחנות

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  אוכלים בריא באירועים - מגשי פירות בבופה ובשולחנות   çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

כשאתם מקבלים הזמנה לאירוע כלשהו, פרטי או עסקי, אתם כר יודעים שאתם מחכים להברקה קולינרית כלשהי, משום שתרבות האירוח והאירועים בישראל השתדרגה כל כך בשנים האחרונות, ששירותי הקייטרינג הישראליים מנסים להיות כמה שיורת יצירתיים

כשמוסיפים לכך גם את דרגת המקצועיות שלהם והתפריטים הבינלאומיים המרשימים שלמדו לשלוט בהם בישראל, אנחנו מבינים למה כל אירוע נראה כמו חגיגה קולינרית מרשימה ברוב המקרים. עם זאת, מתנגשים בכל המגמות האלה גם הטרנדים האופנתיים של משטרי מזון ואידיאולוגיות שונות שמעדיפות רק סוגי מזון מסוימים.


בדיוק בגלל זה, סוגי מאכילים מסוימים שמשתלבים בכל מטבח ובכל תפריט הם האידיאליים ביותר לכם ולאירועים שבהם אתם מנסים לרצות את כל האורחים שלכם. חשבו, אם כך, על מגשי פירות ססגוניים שיוגשו לשולחנות, מבלי שתיאלצו לנסות לשכנע אורח כלשהו לטעום, משום שפירות ומגשים כאלה מתאימים למעשה לכל משטר מזון.


דרכים שונות להגשת מגשי פירות


פירות לא חייבים להיות רק קינוח, הם בהחלט יכולים להיות חלק מהמנות הראשונות והעיקריות של הארוחה, תלוי באורחים ובהעדפות שלהם, כמובן. מגשי פירות שמוגשים עם אגוזים ומוצרי חלב משלימים יכולים להיות ארוחה שלמה בפני עצמה. במיוחד כאשר מגישים גם שילוב של מגשי פירות עם סוגי גבינות מעולות לצד לחמים מיוחדים וטובים, זה מוכר וידוע במטבח הצרפתי כגורמה פשוט אבל אותנטי. לא צריך ברוב המקרים יותר מאשר מגש של פירות עסיסי ולידו מעט גבינות ופרוסת בגט או לחם פשוט. הפשטות והטריות של חומרי גלם טובים שגדלים בישראל היא זו שעושה את כל המנה הזאת למה שהיא באמת - הברקה של תפריט קליל למזג האוויר החם שלנו. פשוט מעולה להסתפק במגשים כאלה.


יתרונות ברורים למגשים טריים


בימים שבהם כמעט בכל יום אנחנו נתקלים בשערוריות מזון, ברור למה הכי פשוט הוא גם הכי בריא. לא מזון מעובד, לא תעשייתי וכל כך מתאים לקונספט של ארוחות גורמה ואירוח באירועים רבים. מגשי פירות חתוכים בצורות משובבות נפש ומושכות את העין, כשהם מסודרים במבנים מעניינים ויצירתיים, מדיפים ריחות טבעיים נהדרים והטעם שלהם כבר מתפשט בפה רק מלראות אותם מונחים על השולחן - זה בדיוק מה שכל מארגן אירוע היה רוצה לראות, שהכיבוד שלו יעשה את שלו ויזמין אורחים לשולחן לטעום. ארוחות שלמות של פירות או כיבוד קל כמתאבן או קינוח משלים לארוחה בכל הרכב שהוא, זה בדיוק מה שמגשי הפירות יכולים לעשות לשולחנות שלכם.


ללא ויכוחים, ללא טענות


מגשי פירות עונים על כל טרנד תזונתי ולכן תוכלו לחסוך לעצמכם את הוויכוחים הבלתי פוסקים על תפריטים שונים. זה חסכוני, משום שהמחיר של מגשי פירות כאלה נוח לאין ערוך מכל אפשרות אחרת, זה משאיר את האנשים שבעים בעיקר בזכות תוספות כמו אגוזים, לחמים וגבינות, וזה נחשב לישראלי מאוד.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה