פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > כיצד נבחר חברת הסעה לאירוע שלנו > כיצד נבחר חברת הסעה לאירוע שלנו

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  כיצד נבחר חברת הסעה לאירוע שלנו  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

הרגע הגדול בחייכם הגיע: אתם מארגנים אירוע יפיפה, שמח ונוצץ, וחולמים שיהיו בו כל האנשים והדברים הטובים שיש בחייכם

אבל למרבה הצער, הרבה פעמים משום מה זה לא מצליח, ומשהו פשוט "מתפקשש" - בין אם האוכל המוגש אינו טוב מספיק, תנאי המקום חושפים בעיה שלא שמתם אליה לב קודם לכן, האורחים לא "במצב רוח" להשתולל, או כל דבר אחר. לשם כך, חשוב לחשוב מראש ולהבין היטב מהם התנאים ה"בעייתיים" שעלולים לסכן את האירוע, ובד בבד לבדוק במקביל איך ניתן ליצור תנאים חיוביים חדשים, שיאפשרו הנאה מובטחת בכל מצב שהוא.


טיפים לאירוע מושלם


סוד הקסם ברוב רובם של האירועים הוא האורחים עצמם. נכון שהמרכז הוא על בעלי השמחה, אך אין מה לעשות - הרוב במקרה זה בהחלט קובע, לפחות את הטון, והאורחים הם למעשה ה"לב הפועם" של האירוע. אז אם אתם מקיימים אירוע, מכל סוג שהוא, חשוב שתקדישו את מלוא תשומת הלב לאורחים שלכם, ותדאגו שהם שמחים ונהנים. כיצד תעשו זאת? יש כמה דרכים להשיג את האווירה הרצויה. ראשית, דאגו להרבה אלכוהול באירוע שלכם. אין זה משנה כלל אם זוהי חתונה או אפילו ברית מילה, הימצאותו של אלכוהול תמיד מקפיצה את האווירה, ומעל לכל היא משדרת מסר לאורחים שחשבתם עליהם. מלבד זאת, חשוב מאד לדאוג כמובן לדי ג'יי טוב, כזה שיודע "להרגיש" את הקהל, אבל הרבה יותר מכך - יודע כיצד ל"שחק" בו ולגרום לו לקום מהכסאות, גם כאשר האווירה בהתחלה אינה תואמת את מה שרציתם, והיא נראית רדומה.


הדברים הקטנים שלא חושבים עליהם


מלבד התנאים המרכזיים הללו, יש עוד אינספור תנאים נוספים וספציפיים יותר, שרבים אינם חושבים עליהם במבט ראשון. כך למשל, אם האירוע שלכם נמצא רחוק מהמקום בו אתם מתגוררים, או שיש הרבה מוזמנים שפשוט מגיעים מרחוק, תוכלו לארגן עבורם הסעה הלוך וחזור, כך שהם ירגישו בנוח לשתות כמה שהם רוצים. חשוב לציין שבמקרה שאתם מתעניינים האפשרות של הסעות לאירועים, כדאי מאד להקפיד על קיומן של לפחות שתי הסעות שונות - עבור אנשים מבוגרים בדרך כלל, שמעוניינים "לפרוש מוקדם", ועבור כאלה שרוצים לרקוד עד אור הבוקר. כמובן שבין לבין כדאי מאד לשלב עוד כמה הסעות נוספות, במידה ומתאפשר - כך שכולם באמת ייהנו ויפיקו מהאירוע שלכם את המרב. ואם אתם אכן הולכים על האפשרות של הסעות לאירועים, שימו לב שחברת ההסעות שלכם אכן מציעה את כל התנאים לקיומה של נסיעה מכובדת וראויה לאירוע.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה