פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > חתונה בבית כנסת – כן יש דבר כזה וזה אפילו מומלץ! > חתונה בבית כנסת – כן יש דבר כזה וזה אפילו מומלץ!

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חתונה בבית כנסת – כן יש דבר כזה וזה אפילו מומלץ!   çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

החלטתם להתחתן? מזל טוב!

מה אם היינו אומרים לכם שיש לכם אפשרות לחסוך המון כסף באירוע שלכם ולוותר על אחד ממקורות ההוצאה היותר גבוהים בחתונה?


כן, אפשר היום לוותר על האולם! האולם הינו אחד מההוצאות הכבדות ביותר בחתונה, קודם כל צריך להתחייב למספר מנות מראש ואם באים פחות אנשים אתם יכולים לצאת בהפסד או אם באים יותר אנשים אתם צריכים להוסיף עוד כסף, מעבר לזמן שאתם מבזבזים על למצוא את האולם המושלם בשבילכם שיכיל את כל האנשים ומבחני טעימות.


הטרנד העכשווי בכל הקשור לחתונות הינו חתונה בבית כנסת, ישנם לא מעט בתי כנסת מיוחדים שפותחים את דלתם בדיוק עבור אירוע של חתונה, אתם יכולים לשכור לעצמכם בשביל האירוע חברת קייטרינג איכותית שתכין את האוכל והינה חסכתם לכם לא מעט על האולם והתחייבויות לכמות אנשים.


אבל מה עם האווירה המחשמלת של האולם?


זוגות רבים מחפשים אולם מיוחד שיביא אווירה מיוחדת לחתונה שלהם, כזה שהאורחים יהללו ודברו עליו, אז הרשו לנו לחדש לכם, אחת מהאווירות היותר מחשמלות ומיוחדות זה להיכנס לתוך בית כנסת מיוחד וגדול כאשר כל האורחים מסביב, האווירה תהיה יותר מחשמלת מאולם רגיל, ההתרגשות תהיה גדולה יותר ואתם בוודאי לא תשכחו את הרגע הזה.


ישנם מקומות שראו את הפוטנציאל הגלום בחתונות כאלו והלכו צעד אחד קדימה, הם דאגו למקום לאירוח כמויות גדולות של אנשים לצד בית כנסת ונתנו אפשרות לזוגות לחוות את שני העולמות, גם את אווירת הבית כנסת כאשר עורכים את החופה שם וגם את חווית האולם כאשר האירוח ושלב הריקודים נמצאים מחוץ לבית כנסת לצידו, חלק מהמקומות הם לא אולם בפועל אלא שטח שהכינו אותו לזה, ברוב המקרים המקום פתוח בחוץ ונותן אווירה קסומה ומדהימה לצד נוף עוצר נשימה.


לא רק לדתיים


כשזוגות שומעים את ההצעה להתחתן בבית כנסת הם מרימים גבה, הרי אנחנו לא דתיים? , כן! גם זוגות חילוניים מתחתנים בהמוניהם בבתי כנסת, לא צריך להיות דתי בשביל זה, האווירה בבית כנסת פשוט טובה יותר מכל אולם אירועים, בבית הכנסת גם יכבדו יותר את המעמד, אנשים לא ידברו לכם בנייד בשעת הטקס, יהיה שקט והאורחים באמת יהנו מן הטקס עצמו ולא יתעסקו בדברים אחרים, אז אם אתם מחפשים מקום מיוחד וקסום לערוך את החתונה שלכם, אם נמאס לכם מאולמות רגילים וגני אירועים, נסו את הבית כנסת, לא תתאכזבו.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה