פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > טיפים לבחירת כספת חתונה > טיפים לבחירת כספת חתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  טיפים לבחירת כספת לחתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

כספת ממזמן הפכה לחלק חשוב ביותר בכל חתונה. הצ'קים החליפו את המתנות ולכן יש צורך לבחור בכספת איכותית שתשמור על הנמצא בה.

חתונה היא אחד המעמדים החשובים ביותר בחיינו, ופעמים רבות אנו זקוקים ללא מעט ציוד פרקטי ונכון לאירוע על מנת לקבל את כל היתרונות - גם אסתטיקה מוקפדת, גם מראה מכובד וגם כיסוי הוצאות נאה. אחת מההחלטות החיוניות לשם השגת כל המטרות האלה היא בחירה בכספת הטובה, המהימנה, הבטיחותית וגם האסתטית ביותר. כך תבחרו את הכספת שתעמוד בכל הדרישות, שתהיה מספיק בטיחותית על מנת לשמור על המתנות שלכם, וגם שתגרה את האורחים שלכם להיות אדיבים, נדיבים ומלאי הערכה כלפי ההשקעה שעשיתם על מנת להרים את הערב הגדול והחשוב הזה. להלן טיפים שיעזרו לכם לבצע את ההחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר ביום הגדול שלכם.

 

חישבו על הבטיחות

 

בראש ובראשונה, הבחירה בכספת הנכונה יכולה לתרום לבטיחות של הכספים שמביאים האורחים שלכם, בין אם מדובר בצ'קים או במזומן. הבחירה האולטימטיבית היא כספות כבדות, מהסיבה הפשוטה שקשה מאוד לגנוב את הכספת עצמה באופן פיזי. הכספות הקיימות ברוב האולמות, המוצבות על גלגלים ופשוטות להובלה עשויות להיות לא מספיק בטיחותיות לטווח הארוך.

 

חישבו על המראה

 

המראה החיצוני של הכספת הוא חשוב, משום שמדובר באחד האלמנטים הראשונים שהאורחים שלכם יראו במהלך החתונה. כדאי להקנות לה גם קצת תחושה יוקרתית ומושקעת, כהכנה למה שמצפה לאורחים בפנים. מדובר בדרך טובה מאוד להשרות תחושת חשיבות לאירוע כולו, ואפילו לקבל מתנות גדולות יותר. כן, לעיתים המראה של כספת מושקעת עשוי לגרום לאנשים לשלוף עוד שטר מהארנק או לכתוב סכום גבוה יותר על גבי הצ'ק, אף על פי שלפני כן הם תכננו להעניק פחות כסף. כספות כבדות בהחלט עונות להגדרה של השקעה, משום שהמראה שלהן גורם לאורחים לחשוב פעמיים לפני שהם נותנים סכום נמוך מדי.

 

שימו לב לצורת החיבור

 

גורמים המבינים בתחום הבטיחות כבר יודעים שעדיף לבחור בכספות המתחברות לרצפה בצורה שאי אפשר לנתק ללא שימוש בכלים המתאימים ודורשות התעסקות יחסית ארוכה. כל דבר שמעכב ומקשה את הגניבה עשוי להוכיח את עצמו לטווח הארוך, לכן אל תחששו שהכספת תהיה מסורבלת - מדובר בשיטת הרתעה מצוינת.

 

שימו לב לדרך הפתיחה

 

כיום ניתן למצוא כספות שיותר קשה לפרוץ מאשר מנעול עם קוד שאדם מיומן יכול לפצח יחסית מהר. השיטה החדשנית ביותר הקיימת כיום בשוק היא שיטת כרטיס האשראי של אחד מבני המשפחה. משום שמדובר בכרטיס אחד ויחיד שאף אחד אינו אמור לדעת היכן הוא נמצא - הסיכוי לפריצה יורד בצורה משמעותית. בחירת שיטת נעילה מתקדמת וכן כספות כבדות שאי אפשר לגנוב בקלות היא הדרך הטובה ביותר לוודא שהכסף יילך אתכם אחרי החתונה.

 

בחרו בחריץ בגודל אופטימלי

 

כדאי לבחור בכספת בעלת חריץ קטן ביותר, על מנת לא יהיה אפילו פיתוי לנסות להחדיר לתוכו את האצבעות בניסיון לשלוף מעטפה סוררת אחת. הקפדה על כללים אלה תבטיח לכם את הכספת האיכותית ביותר לחתונה שלכם.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה