פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > בחירת סידורי פרחים לחתונה > בחירת סידורי פרחים לחתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בחירת סידורי פרחים לחתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אם תרצו להעניק ערך מוסף לחתונה שלכם כדאי שתשקיעו בעיצוב אותו אתם בוחרים. חלק מהעיצוב כולל את סידורי הפרחים הנמצאים בכל מהלך האירוע.

עיצוב לחתונה הוא אחת המשימות המורכבות ביותר שעומדות בפני בני הזוג ומשפחתם. הסיבה לכך פשוטה ביותר - מדובר באמנות שאיננו נתקלים בה לעיתים קרובות מדי, וכאשר עיצוב פרחים מבוצע בצורה טובה באמת, הוא איננו נראה מורכב מדי ואפילו איננו בולט במיוחד, אלא משמש כאלמנט משלים ומקסים לשאר המרכיבים באולם. הפרחים אמורים להיות בעלי אופי דומה ולהיות משולבים במגוון נקודות מפתח בחתונה: בחופה, בשביל אל החופה, בזר של הכלה, בסידורי הפרחים שעל השולחנות וכיוצא באלה. לאוהבי הפרחים ששואפים להשקיע יותר, ניתן להמליץ על סידורי פרחים גם על רחבת הריקודים, בכניסה לאולם, סביב הכספת ועוד, אך מדובר בתוספות בלבד, והן אינן הכרחיות.

 

מאפיינים של סידורי פרחים איכותיים

 

כאשר מרכיבים את הסידורים לחתונה, הפרחים צריכים לענות על מספר דרישות בסיסיות: איכות הפרח לעומת המחיר שלו, האפשרות לשמור על מראה רענן לאורך כל תהליך ההכנה לאירוע ובמהלך האירוע עצמו (פרק זמן ארוך מעט שעשוי להיות לפחות 12 שעות - לא כל סוגי הפרחים עשויים לעמוד בכך). בנוסף, הפרחים צריכים להיות תואמים בצבעים שלהם, להשתלב היטב עם שאר האלמנטים באולם האירועים, וגם להיות ריחניים במידה הדרושה - לא יותר מדי ולא פחות מדי (אם כי יש מי שיעדיפו פרחים נטולי ריח לחלוטין). כל התנאים הללו מביאים לעיתים לכך שאנשים מסוימים מעדיפים פרחים מלאכותיים, אך אם אתם מוצאים חנות פרחים מתאימה שמאפשרת להשיג את כל הדרישות הללו במסגרת התקציב העומד ברשותכם, התוצאה מצדיקה את עצמה, כי אין דבר יותר רומנטי, חגיגי ומקסים מסידורי פרחים חיים בחתונה.

 

כיצד מתבצעת בחירת סידורי הפרחים?

 

על מנת ליצור את המראה האסתטי, המושקע והאיכותי ביותר לחתונה שלכם, יש לשים לב לבחירה בסוג פרחים מתאים - פשוטים ועמידים. זכרו שיש פרחים רבים שנראים טוב רק בכמויות קטנות יחסית (בדרך כלל הם גם כלולים בסוגים היקרים יותר), בעוד שעבור סידורי פרחים לחתונה דרושים פרחים אותם ניתן לשזור ביחד ובמידת הצורך אף לסדר בצורות ספציפיות. יחד עם זאת, סידורי הפרחים על גבי שולחנות האורחים צריכים להיות סולידיים ולא יותר מדי בוהקים ומציקים, על מנת לא להסיח את הדעת במהלך הסעודה. כאשר בוחרים חנות פרחים מתאימה חשוב לוודא שהצוות מיומן ומנוסה ביצירת סידורי פרחים לחתונה.

 

כיצד מארגנים את סידורי הפרחים ביום עצמו?

 

על מנת שכל ההתנהלות לא תהיה לשווא, חשוב מאוד לקבוע עם אולם האירועים באיזו שעה מארגני הפרחים מטעם החנות יכולים להגיע על מנת להתחיל להכין את המקום. מדובר בעבודה די ממושכת, ואם האירוע שלכם בערב ובצהריים יש אירוע אחר - יש סיכוי שפרק הזמן שבין שני האירועים לא יספיק לסידור כל הפרחים. על מנת למנוע מצבים לא נעימים, חשוב מאוד לתמרן בין כל הגורמים: מנהלי האולם, מפיק האירוע, הנציגים של חנות פרחים מתאימה ובמקרים מסוימים אפילו ספקי הפרחים עצמם.

 

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה