פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > לא מוותרים על תחפושות גם בחתונה > לא מוותרים על תחפושות גם בחתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  לא מוותרים על תחפושות גם בחתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אם החתונה שלכם חלה בפורים, או אם פשוט בא לכם להוסיף צבע וכיף לחתונה, עשו שימוש בתחפושות כאביזרים לרחבה.

חג הפורים הוא המועד בלוח השנה הישראלי בו נוהגים הילדים להתחפש, מנהג אהוב מאד על כל ישראלי. אלא שאפשר להתחפש לא רק בחג הפורים, וגם מי שכבר איננו ילד. כאן בדיוק אנחנו מתחילים לדבר על אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר בתחום האירועים בשנים האחרונות, והוא תחפושות למבוגרים. לא תאמינו עד כמה זה יכול להפוך את החתונה שלכם למיוחדת יותר.

 

המטרה: צבעוני יותר, שמח יותר

 

בשנים האחרונות, קישוטים לרחבה הפכו למצרך מבוקש עד מאוד בחתונות. הנוסחה כאן פחות או יותר מוכרת: בשלב הריקודים בחתונה (בדרך כלל) מביאים ארגז ובו כל טוב, עם שלל קישוטים ואביזרים שעושים שמח ברחבה: מסיכות, אוזניים מהבהבות, עניבות צבעוניות, גיטרות מתנפחות, צמידים זרחניים ועוד. כל אורח בוחר לעצמו את הפריטים האידיאליים עבורו, ומרגע זה מתרחשים כמה דברים מעניינים מאד. הרחבה עצמה הופכת לצבעונית יותר, כשהקישוטים מכניסים הרבה מאד צבע ועניין. לצד זה הם גורמים לאורחים להשתחרר ולהשתטות, מה שהופך את החתונה כולה לשמחה פי כמה.

 

תחפושות למבוגרים

 

את כל זה ניתן לקחת מספר צעדים קדימה ולא להסתפק באביזרים האלה, משמחים ככל שיהיו. תחפושת למבוגרים מאפשרת לא רק להתקשט, אלא גם להפוך להיות משהו אחר. כאן מדובר בתחפושת מלאה, מ-א' עד ת', כשכל רעיון הוא לגיטימי בהחלט. האופציה הראשונה היא להכין עמדת תחפושות עם שלל אביזרים מיוחדים, מסיכות מוכרות, בגדים וכן הלאה, ולתת לכל אורח לבחור את מה שהוא מעוניין בו. יש אנשים שמודיעים מראש לאורחים על הקונספט של החתונה, ומבקשים מהם להגיע עם תחפושות בנוסף ללבוש הרשמי והמהודר (מובן שלא כל האורחים "יזרמו" עם הרעיון, אבל רבים כן). כך בשלב הריקודים מקבלים פתאום מסיבת תחפושות לכל דבר ועניין. אין הרבה דברים מקוריים יותר, ומכאן שמדובר באחת האטרקציות היותר מרעננות שניתן למצוא. זה ממש לא מובן מאליו במקרה של חתונות, בהן נראה שכמעט הכל כבר נוסה או אפילו הפך להיות שחוק עם הזמן.

 

בחירת קונספט


מעבר לתחפושות הכלליות, ניתן ללכת מראש על פי קונספט מסוים, שרוב התחפושות או אפילו כולן ישתייכו אליו. הקונספט הזה יכול להיות קשור להעדפות של בני הזוג, למאפייני האורחים או סתם לרעיון כללי מדליק. בין האפשרויות ניתן למנות תחפושות של דמויות מסדרות טלוויזיה או מסרטי קולנוע, תחפושות אותנטיות מיעדים שונים בעולם, תחפושות מקוריות שמתכתבות עם החתונה ועוד.

 

לא רק בפורים

 

הכנסת תחפושות למבוגרים (וגם לילדים, כי הרי בכל חתונה יהיו גם ילדים) היא רעיון מצוין למי שרוצה שהחתונה שלו תהיה צבעונית, תוססת וגם מקורית. כמובן, זו יכולה להיות נחלתן של כל החתונות באשר הן, בלי קשר למועד הספציפי בשנה בן הן נערכות: גם אם החתונה נערכת שלא בסמוך לפורים, התחפושות יכולות להתאים ולהפוך את האירוע למיוחד ואת אלבום התמונות לססגוני ביותר. כל מה שצריך הוא תכנון מוקדם, קצת יצירתיות ונכונות לספק לאורחים את הערך המוסף.

 

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה