פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > חמש סיבות לבחור במגנטים פולארויד לחתונה > חמש סיבות לבחור במגנטים פולארויד לחתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חמש סיבות לבחור במגנטים פולארויד לחתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אם אתם רוצים להיות שונים אל תסתפקו במגנטים רגילים. מגנטים פולארויד הם הדבר החם ביותר

הזיכרונות של הרגעים המאושרים שחווינו בחתונה ילוו אותנו עוד זמן רב אחרי שאחרון האורחים יעזוב את האירוע והאורות ייכבו. בכל פעם שנביט על המגנטים שקיבלנו כמזכרת מהאירוע של האנשים הקרובים לנו באמת, ניזכר באותן פיסות של אושר וברגעים המרגשים.

 

למרות שנדמה לנו כי המגנטים מלווים אותנו מאז ומעולם ולמי אין מגנטים מאירועים על המקרר, מגנטים פולארויד לחתונה הם דבר אחר, הם הדבר הבא של האטרקציות בתחום החתונות. ממש כמו מצלמת הפולארויד שייצרה דור חדש של מצלמות וסחפה את כל העולם, כך גם מגנטים פולארויד הם מגנטים עם טוויסט, יותר מיוחדים, יותר מעניינים ויותר מרשימים.

 

מגנטים פולארויד לחתונה - 5 סיבות שישכנעו אתכם לבחור בהם

 

 

  • מגנטים פולארויד הם מגנטים המזכירים את תמונות הפולארויד הנוסטלגיות. מגנטים בעיצוב רטרו רומנטי. לכאורה הם דומים למגנטים הרגילים, אך העיצוב, התמונה והמסגרת שונים.

 

  • איכות ההדפסה של המגנטים היא האיכות הטובה ביותר שקיימת בענף האירועים. תמונת המגנט מודפסת באיכות שבה מדפיסים תמונה בחנות, היא לא דוהה ולא מתקלפת גם כעבור זמן רב. 

  • מגנט פולארויד גדול יותר מאשר המגנטים הרגילים. בעוד המידות הממוצעות של מגנט רגיל הן גודל של שבעה וחצי סנטימטר על עשרה סנטימטר, מגנט הפולארויד גדול יותר ומגיע בגודל של עשרה סנטימטר על עשרה סנטימטר. אלו מגנטים מרובעים וגדולים המעניקים חוויה של גלויה רומנטית ממש כמו הגלויות הנוסטלגיות שאותן היינו רוכשים בטיולים בארץ או בעולם, נהנים להסתכל בהם ולחוות את החוויות כל פעם מחדש.

 

  • את המגנטים אפשר לעצב בצורה אישית בהתאם לרצון שלכם. את מסגרת התמונה אפשר לצבוע בכל צבע שתבחרו, אך בדרך כלל משתמשים במסגרות בצבע לבן, אפור או שמנת, צבעים המדגישים את סגנון הרטרו, והכיתוב הוא מינימלי יחסית.

 

  • החומרים שבהם משתמשים איכותיים יותר מאשר החומרים המשמשים ליצירת המגנטים הרגילים. את המגנטים מפתחים על דפי פוטו מסוג סטאן, דפים איכותיים שהעבודה אתם בשילוב דיו מקורי אינה מצריכה שימוש בציפוי למינציה. התמונות נראות טבעיות יותר והן קצת שונות מהתמונות המצופות בציפוי הלמינציה.

 

  • מגנטים פולארויד בשונה ממגנטים רגילים נתלים על גבי לוח אטבים מעץ. צילום מגנטים פולארויד היא אטרקציה נהדרת שאינה פוגעת במהלך האירוע ואינה מטרידה את האורחים. צלם מיומן יעבור בין האורחים וינציח אותם ברגעים השמחים והמאושרים. את המגנטים הוא יציב על לוח אטבים מיוחד שיעצים את הסגנון ואת אווירת הרטרו. כל אורח יוכל להגיע בכל עת, להתבונן, להתלהב ולקחת אתו את המגנטים שלו למזכרת מהאירוע.

 

לסיכום

 

אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת וחדשנית לאירוע שלכם, אם אתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת, שונה מכל המזכרות שיש להם מאירועים אחרים, מגנטים פולארויד לחתונה יענו לכם על כל הציפיות וישדרגו לכם את האירוע.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה