פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > אטרקציות לאירועים > אטרקציות לאירועים

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  אטרקציות לאירועים  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אטרקציות שיכולות להפוך את האירוע למיוחד

כל מי שמגיע לאירוע, בין אם זה פרטי או עסקי, יודע שהמארגנים לא יסתפקו עוד בדברים כלליים ורגילים בשביל לגרום לו ליהנות, אלא הם יחפשו אטרקציות שונות ומיוחדות, להפוך את האירוע למיוחד. הרי היום, אף אחד לא מסתפק באירוע רגיל יותר, כולם מחפשים דרכים כיצד להפוך את הערב לבלתי נשכח.


ניתן למצוא דרכים שונות כיצד לשלב אטרקציות באירועים, בשביל לעשות את זה, צריך לדעת לאפיין את האירוע ואת קהל האורחים שאמור להגיע אליו. אם לא עושים זאת נכון, אנחנו יכולים בקלות למצוא את עצמנו במצב בו אנחנו משקיעים כסף וזמן באטרקציות שאינן מתאימות לאירוע והקהל כלל לא נהנה ממנו.

 

כיצד מאפיינים אירוע בצורה נכונה

 


בשביל לאפיין אירוע בצורה חכמה, יש לבחון מי הקהל שאמור להגיע אליו ולשם מה עורכים את האירוע. נניח ואנחנו רוצים להתקין ברז בירה לאירועים, ברז שמאפשר למזוג בירות ישראליות (כל ברז שנתקין יאפשר למזוג בירה ישראלית אחרת, כמובן). מן הסתם, אם מדובר באירוע של ילדים ובני נוער, לא יהיה צורך להתקין ברז כזה, מצד שני אם מדובר באירוע של חבר'ה מגיל צבא ומעלה, הרי שיהיה שימוש רב באותו ברז בירה לאירועים, ולכן גם יהיה משתלם להתקין אותו, ואף יותר מאחד.


צורה נוספת לאפיין אירוע, היא מבחינת השטח בו הוא נערך. נניח ואנחנו מחליטים לערוך את האירוע בבית או במקום קטן אחר, אז עלינו לקחת בחשבון שיש אטרקציות לאירועים שלא ייכנסו או לחילופין, שלא נוכל להשתמש בהם, מאחר ואותן אטרקציות יכולות לעבוד רק במקומות פתוחים תחת כיפת השמיים. לעומת זאת, כאשר עורכים אירוע בטבע, חשוב לבדוק שהאטרקציות מתאימות לכך ואם נדרש ציוד מיוחד.


לעומת זאת, אם אנחנו נחזור אל אותו ברז שמאפשר למזוג בירות ישראליות, הרי סביר להניח שנצטרך מקום בשביל החבית ממנה מוזגים את הבירה, וכן נצטרך מקום לבר. אז נצטרך לקחת בחשבון את גודל המקום וסוג השטח בו נערך האירוע

 

התאימו את האטרקציה לאירוע

 


חשוב לומר, כשאנחנו בוחרים אטרקציות לאירוע, חשוב שנבחן אותן בהתאם לאופי האירוע ולמספר האנשים שאמורים להיות נוכחים בו. אין טעם להביא אטרקציות, למשל, ברז בירה לאירוע של אנשים שאינם שותים או להביא קונסלות משחקים או משחקי שולחן לאירועים של מבוגרים. לכן נכון להתאים את סוג האטרקציות לסוג האירוע ולאופי האנשים שאמורים להיות נוכחים בו.

 

ברז בירה לאירועים - זה באמת משתלם?

 


מאחר והתייחסנו במאמר זה לאטרקציה בדמות ברז בירה לאירועים, אז אנחנו נבחן את השאלה, האם זה באמת משתלם, האם באמת מדובר באטרקציה שהאורחים שלנו באירוע יאהבו אותה. מרבית האנשים ששותים בירה בפאב או בכל מקום אחר, בוודאי כאלה שאלה יודעים ומכירים בירות, ידעו לספר שבירה מחבית היא הרבה יותר טעימה ואיכותית מאשר בירה בבקבוק (שלא נדבר על פחית).


היתרונות של ברז בירה לאירועים הוא, שניתן לספק לאורחים בירות שאין אותם בבקבוקים, בעלויות נמוכות ובמגוון רחב. לכן אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לערוך אירועים ולהציע לאורחים שלהם בירות ישירות מהברז.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה