פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > אילו מתנות מומלץ להביא לחתונת הכסף > אילו מתנות מומלץ להביא לחתונת הכסף

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  אילו מתנות מומלץ להביא לחתונת הכסף  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מה כבר אפשר להביא לזוג שיש לו הכל? בחירת מתנה לחתונת הכסף יכולה להיות מטלה רצינית, אך אל דאגה- אנחנו פה כדי לעזור.

חתונת כסף היא אירוע מרגש. עשרים וחמישה שנים של נישואים אינם דבר של מה בכך. בני הזוג בוודאי חוו במסגרת עשרים וחמישה שנות נישואיהם קשיים ומשברים לא פשוטים, עליהם הצליחו להתגבר. כמובן שבמהלך תקופה זו חוו בני הזוג גם שמחות משמעותיות ובמרכזם הולדת הילדים כמובן.


חתונת הכסף היא, אם כן, היא סיבה לחגיגה אמיתית. זה אירוע בו תוכלו להגיד תודה להורים שלכם, לברך את החברים שלכם על המשפחה הנהדרת שהקימו ולהביע הערכה על עשרים וחמישה שנות נישואים יפות.

 

למה קוראים ליום הנישואים העשרים וחמישה חתונת הכסף?

 

בעבר היה נהוג להביא ליום הנישואים מתנות לפי שנות הנישואין. המנהג התפתח אי שם באירופה של ימי הביניים, ככל הנראה בגרמניה, שם נהגו להביא תכשיט כסף לאחר עשרים וחמישה שנות נישואין, ותכשיט זהב לאחר יובל שנות נישואין. ואכן, מנהגים אלו השתרשו ונפוצו לכלל תרבות המערב במרוצת השנים.


אמנם אנו מכירים בעיקר את חתונת הכסף וחתונת הזהב (50 שנות נישואין), אך מנהגים ישנים הביאו אנשים ממדינות שונות להביא מתנה העשויה מעץ ליום הנישואים החמישי, מתנה העשויה מבדולח ביום הנישואים החמישה עשר, ופורצלן ליום הנישואים העשרים.

 

ומה קורה היום?


יחד עם זאת, אנחנו בשנת 2017, ומנהגים עתיקים אלו כבר לא כל כך מתאימים או הולמים. יהיה קשה מאוד להביא מתנה מכסף שתתאים להורים שלכם או לכל זוג שחוגג עשרים וחמישה שנות נישואין.


אז איזה מתנות מביאים לחתונת הכסף?


מה אפשר להביא לזוג שיש לו כבר הכל? במרוצת עשרים וחמישה שנות נישואין צוברים בני הזוג לא רק חוייות אלה גם חפצים רבים. רובם כבר גרים בבית משלהם, שמלא בכל הציוד הדרוש. אז מה בכל זאת כבר אפשר להביא?

 

חשיבה מקורית


מומלץ לנסות ולחשוב מחוץ לקופסא, ולהביא מתנה מקורית ומגניבה, שתשמש את הזוג המאושר. אפשר לנסות ולחשוב מהם תחומי העניין של בני הזוג, ולהביא מתנה שמתאימה לתחומי עניין אלו. כך למשל, אם בני הזוג או אחד מהם אוהבים לבשל, אפשר לבחור אחד ממגוון גאדג'טים למטבח שכיום ניתן למצוא בשלל חנויות ברחבי הארץ כגון גאדג'טים למטבח או מחבת נירוסטה.

 

חיים קלים ונוחים


גאדג'טים למטבח הם פריטים פרקטיים ושימושיים, שיכולים להפוך את חייהם של בני הזוג לקלים ונוחים יותר. העובדה שמדובר בפריט טכנולוגי חדשני, מקטינה את הסיכוי כי יש לבני הזוג את הפריט, והופכת את המתנה למגניבה ומיוחדת.


אם רכישה של גאדג'טים למטבח לא נשמעת לכם, תוכלו כמובן לבחור באופציה יותר בנאלית אבל לא פחות כיפית כמו חופשה. ניתן לאסוף סכום כסף מכובד ממספר חברים, מכרים ומשפחה לרגל חתונת הכסף, ולשלוח את ההורים לחופשה קצרה. אם התקציב מאפשר זאת, ניתן לשלוח אותם לסופ"ש רומנטי בפראג או בירה אירופאית אחרת, או לחופשה קצרה באחד מהמלונות או הצימרים הפזורים ברחבי ארצינו.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה