פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > איזו עוגת חתונה מומלץ להזמין לחתונת הכסף > איזו עוגת חתונה מומלץ להזמין לחתונת הכסף

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  איזו עוגת חתונה מומלץ להזמין לחתונת הכסף  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

בשביל אירוע מיוחד כמו חתונת הכסף דרושה עוגה מיוחדת. קבלו מאיתנו טיפים חשובים

מועד חתונת הכסף, יום השנה המציין עשרים וחמש שנות נישואים, איננו עוד יום על לוח השנה. אין זה אפילו יום נישואין מן המניין, כזה הדומה לזה שחוגגים שנה אחר שנה. זהו יום מיוחד, וראוי לחגוג אותו באופן מיוחד - עם בני המשפחה, עם הילדים ועם חברים קרובים. בחתונת הכסף יתאים מאוד להגיש עוגת חתונה, אבל חשוב מאוד שהיא לא תהיה סתם עוד עוגה. ליום נישואים מיוחד דרושה עוגה מיוחדת, מרשימה וייחודית. אפילו חובבי האפייה לא יעמדו במטבח כבכל יום אחר, בין מוצרי אפייה שונים ויאפו. במקום זאת, כדאי להזמין משהו מיוחד במינו, יפה, טעים ומרשים.


עוגה בטעם של עוד

 

עם השנים לומדים להבין שלא רק הקנקן חשוב, אלא גם מה שבתוכו. לכן, כאשר מתלבטים לגבי עוגה לחתונת הכסף, ברור כי אי אפשר להסתפק בעוגה קנויה שרק נראית יפה. חשוב למצוא את העוגה שנאפתה מתוך תשומת לב רבה, אשר הוכנה ממוצרי האפייה הטובים ביותר, ללא פשרות. לא משנה אם אתם רוצים להגיש עוגה שנראית ממש כמו עוגת חתונה קלאסית (כמו עוגה בעלת מספר קומות) או שמחליטים להזמין עוגה בת קומה אחת, אל תוותרו על זו שתשאיר גם לכם וגם לכל מי שיטעם ממנה טעם מיוחד: טעם של עוד.


עוגה שאוהבים - לאוהבים

 

זוג שעומד לחגוג את חתונת הכסף איננו עוד זוג צעיר, שאהבת נעורים ניבטת מעיניו. אבל לאחר שנים של חיים משותפים, לומדים להכיר את הפנים העמוקות יותר של האהבה, של החיבה, של הקשר העמוק. לכן, העוגה שכדאי להזמין תהיה עשויה ממוצרי אפייה משובחים, אך גם תצטרך לבטא את האהבה ואת הקשר העמוק והחזק.
באיזו צורה תבטא העוגה את האהבה? ניתן לבחור עוגה בצורה לב גדול, אדום ומכובד. אפשר ללכת על המראה הקלאסי של עוגות חתונה, עם דמויות של חתן וכלה מבצק סוכר המתנוסס בראש מגדל העוגות. ניתן לשלב את המספר עשרים וחמש בגדול, וסביבו לכתוב מילות חיבה או משפטי אהבה מלאי רוך.


טעם עשיר, מלא ברבדים עמוקים

 

למה עוד כדאי לשים לב כאשר מזמינים עוגת חתונה לציון חתונת הכסף? כדאי להקפיד שהטעם שלה יהיה עשיר, מלא רבדים ועומק. סתם עוגה מתוקה? לחתונת הכסף בהחלט אין די בכך. טעם עשיר של שוקולד מובחר, קרמל קטיפתי, קפה בעל עומק או כל טעם בסגנון זה - הטעמים הללו ייצגו את העומק של קשר רב שנים, של אהבה שמביאה עמה קשר עמוק, חברות, משפחתיות ועוד הרבה יותר.

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה