פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > חשיבות הטיפוח לפני החתונה > חשיבות הטיפוח לפני החתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חשיבות הטיפוח לפני החתונה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

על מנת להפיג את המתחים המצטברים לפני החתונה כדאי מאוד שתפנקו את עצמכם עם טיפול פנים וטיפוח הגוף

חתונה מקבלת מקום של כבוד ברשימת רגעי השיא בחייו של כל אדם, כשלא פעם מדובר בערב המאושר מכולם. בני הזוג ישקיעו את מירב המאמצים (ולפעמים גם הכספים) בארגון החתונה, תוך רצון להיות בעלי מראה יפה, חגיגי ובעיקר - מיוחד. חלק מרכזי מתשומת הלב מקבל הלבוש של בני הזוג, בין אם שמלת הכלה ובין אם החליפה המהודרת של החתן. אלא שהמאמצים ממש אינם צריכים להסתכם באלה, מכיוון שיש חשיבות רבה מאד לטיפוח של כל אחד מבני הזוג.

 

אז למה חשוב להשקיע בטיפוח?

 


לא קשה להבין מדוע חשוב מאד ליצור את המראה החד פעמי ביום החתונה. הסיבה הראשונה היא שבערב המיוחד הזה בני הזוג יעמדו במרכז תשומת הלב של כל האורחים. העיניים תמיד יהיו עליהם, תוך ציפייה למראה ללא דופי. פגמים אמנם יכולים להתקבל בכל יום אחר בחיים, אבל נראה שלא בחתונה.


הטיפוח ישפר את ההרגשה האישית של בני הזוג. הם ירגישו את החגיגיות של האירוע, כאשר המראה יעלה בקנה אחד עם אלמנטים אחרים באירוע. זה עוד בלי להזכיר את העובדה שהזוג הממוצע חוזר פעמים רבות לתמונות ולסרטוני החתונה שלו, תוך שהוא רוצה להיזכר במראה שלו באותו יום. לכן, המראה הזה צריך להיות מהודר.

 

איפור, שיער ומה שביניהם

 


כדי לקבל את מראה מיליון הדולר שמצפים לו בערב חד פעמי דוגמת החתונה, יש להשקיע מאמצים. במקרה של נשים, בדרך כלל לקראת החתונה תתבצע פנייה למאפרת או למאפר מקצועי, הבקיא באיפור לאירועים. אנשי מקצוע אלה ישקיעו שעות רבות באיפור שיציג את האישה בצורה המחמיאה ביותר שיש, יבליט את כל מה שדורש הבלטה בפנים שלה ויסתיר פגמים שקיימים אצל כל אחד מאתנו. האיפור חייב להחזיק מעמד לאורך כל היום הארוך, בצילומים, בנשיקות, בריקודים ובכל היתר. האיפור צריך להשלים את השיער ואת ההופעה הכללית של האישה, וכמובן - גם להתאים לסוג המראה שהיא רוצה ליצור: מראה עדין וקלאסי לעומת מראה מודרני ומוחצן יותר, למשל.


את המשוואה משלים, כאמור, השיער. רוב הנשים יבחרו תסרוקת מיוחדת לקראת האירוע, שתבטיח שהשיער יהיה מיוחד ויתאים להופעה הכללית. רבות בוחרות להוסיף תוספות שיער במטרה ליצור מראה שיער מלא שנחשב בעיני לא מעט נשים לאסתטי יותר. גם כאן התסרוקת צריכה לא רק להיות יפה, אלא גם להישמר לכל אורך האירוע - גם באינטנסיביות של הריקודים.

 

 

טיפוח הוא ממש לא לנשים בלבד

 


עד כה התייחסנו בעיקר לנשים, אבל ברור שסוגיית הטיפוח לקראת החתונה אינה צריכה לפסוח גם על בני הזוג שלהן. הבחירה לבצע טיפול פנים לגבר נראית מתבקשת ואף מובנת מאליה - בעיקר על רקע העובדה שרוב הגברים אינם מתאפרים, גם בנסיבות החגיגיות ביותר. טיפולי פנים לגבר יאפשרו אף הם להעלים את הפגמים שיש לגבר, ליצור מראה חלק ואטרקטיבי. התוצאה היא שהפנים שיחייכו מתחת לחופה או שיביטו מתמונות ומסרטוני החתונה יהיו ללא דופי: הטיפול עשוי לכלול סידור גבות, הסתרת פצעים, טיפולי פילינג להעלמת קמטים וכן הלאה.


טיפוח לגבר יכול בהחלט לכלול בתוכו גם תספורת המוכנה על ידי אמן לעיצוב שיער, מתוך רצון ליצור מראה שונה מזה שרגילים אליו. שאלה שחייבת להישאל נוגעת לזקנים ולשיער פנים, שנמצאים באופנה בשנים האחרונות. כאן אין תשובה חד משמעית, ונראה שכל גבר יכול להחליט לגבי המראה שלו.

 

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה