פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > רעיונות מקוריים לצילום בר מצווה באולם > רעיונות מקוריים לצילום בר מצווה באולם

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  רעיונות מקוריים לצילום בר מצווה באולם  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אם אתם רוצים להיות מיוחדים, בכל הנוגע לצילום בר מצווה, חשבו מחוץ לקופסא

הילדים של היום לא מסתפקים באירוע בר מצווה רגיל, הם רוצים שהאירוע שלהם יהיה הכי מרהיב, הכי מדהים והכי בלתי נשכח וזה מצריך מאיתנו ההורים לחשוב מחוץ לקופסא ולערוך עבורם אירוע שגם יהיה בגבולות הכלכליים שלנו וגם אירוע שהילדים ייצאו ממנו מרוצים. גיל 13 הוא גיל מיוחד במינו, זה הגיל שבו למעשה הילד הקטן והחמוד שלנו הופך לגבר עצמאי ולמעשה מדובר באירוע שמסמל יותר מכל את תחילת תהליך ההתבגרות. כמו בכל אירוע משמעותי בחיים, גם אירוע הבר מצווה מצריך אירוע יוצא דופן באולם ואחרי שאתם דואגים לאוכל הטעים ביותר, המוזיקה המקפיצה, הבגדים היפים וההזמנות המושקעות הגיע הזמן לתכנן את הצילום האיכותי ביותר כדי שהילד שלכם גם ייהנה במהלך האירוע עצמו וגם תהיה לכם האפשרות לחזור לרגעים המרגשים בכל פעם מחדש.

 

צילום מגנטים על רקעים יוצאי דופן

 

צילום בר מצווה דורש מהצלם להיות יצירתי ולחשוב כיצד הוא יכול לגרום לילדים מתבגרים להתפעל ולהתלהב מהצילומים שלהם. בזמן שיש שיגידו שמדובר במשימה קשה או אפילו בלתי אפשרית יהיו אחרים שייקחו את האתגר בשתי ידיים וינסו לעשות את המאמצים להוציא את המשימה לפועל. צילום מגנטים הוא חובה בכל אירוע, לרבות אירועי בר מצווה אבל בזמן שצלמים אחרים יצלמו בצורה רגילה אתם יכולים לבחור צלם שיצלם את המגנטים על רקע של תמונות ורקעים מדהימים ויוצאי דופן. מגנטים על רקע של נופים עוצרי נשימה, צילום מגנטים עם מפורסמים, צילום מגנטים עם אביזרים שונים וצילום מגנטים עם חיות אלו רק חלק מהאופציות העומדות בפניכם. המטרה שלכם היא לבחור צלם לבר מצווה שזורם עם הראש שלכם ומוכן לספק לכם צילומים מגניבים שיישארו אתכם ועם האורחים שלכם לעוד הרבה מאוד זמן.

 

צילום בעזרת מצלמות רחף ואפקטים מיוחדים

 

צילום הסטילס של האירוע הוא תחום אחד אבל צילום הוידיאו של האירוע הוא תחום אחר לגמרי. לצד התמונות שיישארו אתכם אתם בודאי גם רוצים קליפים מושקעים ומלאים באפקטים כדי שתוכלו לחזור ולצפות באירוע מתי שתרצו. מצלמה אחת או שתיים כנראה לא תוכל לספק לכם זווית ראייה מושלמת לכל האירוע מתחילתו ועד סופו ולכן צילום אירוע בר המצווה חייב להיות בעזרת כמה שיותר מצלמות ולכלול כמובן מצלמת רחף שמוסיפה המון לצילום. אז נכון שצילום באיכות הזו וברמת ההשקעה הזו דורשת מספר של צלמים אבל אחרי שתראו את הצילום וידאו הסופי ואת הקליפים שהצלם הכין עבורכם אתם תאמרו לעצמכם שההשקעה בהחלט הייתה משתלמת. אירוע בר המצווה של בנכם הוא אירוע חד פעמי, לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר באף מרכיב של האירוע ובעיקר אל תחסכו שזה נוגע לצילום כי זו למעשה תהיה המזכרת העיקרית שלכם מהרגע שהגוזל הקטן שלכם הפך מילד לגבר בפעם הראשונה.

 

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה