פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מאמרים > קייטרינג לחתונה > קייטרינג לחתונה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  קייטרינג לחתונה   çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

האוכל באירוע שלכם יהיה זה שיקבע את איכות האירוע

אם אתם חושבים שבחירת מקום האירוע היא השלב החשוב ביותר כדאי שתחשבו שוב. בבחירת מקום לחתונה, פעמים רבות בוחרים את האולם המיועד או את גן האירועים דווקא לא לפי המיקום שלו או התפאורה אלא לפי ההמלצות על האוכל. אם אתם שומעים צמד אנשים מדברים על חתונה מסוימת ככל הנראה הדבר הראשון שהם יגידו על גן האירועים או על האולם זה כמה טענות או מחמאות לגבי האוכל ורק אז אולי ידברו על התפאורה, אם בכלל.
כאשר מחליטים לחגוג את החתונה שלכם בטבע, בבית או בכל מקום אחר כך שמוטלת עליכם בחירת הקייטרינג לחתונה, אסור לכם לפשל.

 

כיצד בוחרים קייטרינג לחתונה?


טעימות - כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונה הדבר החשוב ביותר הוא לטעום את האוכל לפני. לא משנה כמה המלצות קיבלתם ולא חשוב כמה האוכל נראה איכותי, תטעמו ותתנו לפה שלכם להכריע. אם אתם לא אניני טעם ואין לכם מושג באוכל תוכלו להתייעץ עם אנשים שכן מבינים וחלק מחברות הקייטרינג יכולות לספק לכם, בדרך כלל בתשלום סמלי, דוגמיות של המנות שיכולות להיות מוגשות בחתונה שלכם ואז תוכלו להכריע במבחן טעימות ביתי. שימו לב שהבחירה לא פשוטה ולכל חברה יש מספר רב של מנות כך שבסופו של דבר חשוב לבחור לא רק מה שאתם אוהבים באופן אישי אלא מה לדעתכם יאהבו האורחים שלכם.


המלצות - מעבר לעובדה שהקייטרינג לחתונה שלכם חייב להיות איכותי וטעים, חשוב מאוד לקבל המלצות לא רק לגבי האוכל אלא לגבי ההתנהלות של חברת הקייטרינג. אם האוכל שלכם יאחר מלהגיע, אם הוא יגיע כשהוא קר או לא דומה למה שטעמתם בהחלטה שלכם לרכוש אותו, יש סיכוי טוב מאוד שיום החתונה שלכם יהיה אכזבה לאורחים לפחות בתחום הקולינרי. חברת קייטרינג מעבר להיותה איכותית ובעלת אוכל טעים צריכה לספק שירותים טובים ללקוחות שלה ועל כך כדאי לשמוע המלצות מלקוחות קודמים שלה או מחוות דעת באינטרנט.


סוג החתונה - כשאתם בוחרים חברת קייטרינג לחתונה חשוב לבחור חברה שתתאים לסוג החתונה שלכם. יש חתונות קלילות יותר ופחות רשמיות שדורשות אוכל מותאם, כמו למשל חתונה בטבע, יש חברות קייטרינג פרימיום שיציעו לכם אוכל שף יוקרתי שמתאים לחתונות יותר רציניות ולתקציבים גבוהים יותר וכולה.

 

מה עם שאר הלוגיסטיקה?


קייטרינג לחתונה זה לא רק אוכל. מעבר למזון שצריך להגיע במגשים מתאימים, כל כלי ההגשה, מהסכין והמזלג על השולחנות, הכפית שתחכה ליד עמדת הקפה ועד המפות, הכול צריך להיות נגיש, מספיק בכמות וגם מעוצב לפי דרישותיכם. אם אתם רוצים שהעיצוב בחתונה שלכם יהיה מושלם, מעצב האירועים צריך לקחת בחשבון את כלי ההגשה שהחברה מציעה ועד כמה הם גמישים. לא לכל חברה יש מגוון רחב של סטים, לא לכל חברה יהיה כלים קבועים להעניק לכם וחלק מציעות אמנם כלים חד פעמיים איכותיים אך עם כל הכבוד לא תמיד זה הולם לדרישות של החתן והכלה.

 

בדקו מה היקף צוות העובדים

 

כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונה אתם צריכים לוודא שגם צוות העובדים שעובד תחת חברת הקייטרינג הוא צוות איכותי. פעמים רבות הצוות שעובד צעיר מאוד ולא הולם את האירוע, לא מבצע עבודה טובה, לא מתייחס לאורחים כאילו הם לקוחות וכך כולם יוצאים עם טעם רע בפה. חשוב מאוד לקרוא המלצות על אותה חברה לא רק מבחינת איכות האוכל ועד כמה הוא טעים, לא רק מבחינה העמידה שלה בזמנים והארגון הלוגיסטי שלה אלא גם על יחסי האנוש של העובדים שלה ורמת המוסר לעבודה בזמן האירוע.

 

פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה