פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > אירועי חברה
חץ ימין - וילה סוקה  אירועי חברה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  אירועי חברה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

יש לנו מקום לאירוע חברה מושלם בעבורכם...

יש ברשותך עסק מצליח. עד כדי כך אתה שבע רצון, שאתה מעוניין לארגן יום כיף לעובדים. אתה לא לבד: אירועי חברה הולכים וצוברים תאוצה. יותר ויותר מעסיקים מבינים כי עובדים אשר מרגישים שמשקיעים בהם יהיו יעילים ומרוצים יותר, כך תפוקת עבודתם תגדל - וזה עוד בלי להזכיר את שיפור היחסים הבין אישיים במקום העבודה.

 

גן האירועים וילה סוקה אשר ממוקם במושב בני ציון שבשרון, הוא מקום מרגיע ואינטימי, המהווה פיתרון יעיל לעריכת אירועי חברה. בוילה סוקה יוכלו האורחים לחוות ערב חברה קסום ומקרב לבבות, שאת תוצאותיו תרגיש כבר ביום העבודה הבא.

 

מה הם אירועי חברה?

 

תחת ההגדרה של אירוע חברה, ניתן למנות אירועי השקה של מוצר או שירות כלשהו, הרמת כוסית לציון מאורע כלשהו בחברה, מסיבות קוקטייל, אירועים עסקיים, ערבי הוקרה לעובד פורש, אירועי קידום מכירות, כנסים מקצועיים, ימי עיון לעובדים וכן הלאה.

 

בהקשר הזה, חשוב לציין כי בשנים האחרונות עלו גם קרנם לאירועי קונספט, מהסוג שנערך בוילה סוקה. באירועים אלו, כל המרכיבים נעשים סביב נושא מסוים, אשר במקרה של אירועי חברה יכול להיות קשור כמובן גם לתחום פעילותה.

 

אין חשוב יותר מאינטימיות וקרבה

 

חשוב לזכור שאירועי חברה הם אירועים קטנים באופן יחסי. לכן, גן האירועים וילה סוקה שם דגש על יצירת אווירה חיובית וקרובה בין כל האורחים. כך, למשל, מחולק המקום למספר מתחמים, דבר המאפשר פרטיות לכל מי שרוצה בכך, מבלי שירגיש כי הוא מנותק מיתר התרחישים באירוע. כך הדינמיקה של האירוע תהיה טובה הרבה יותר ותבטיח הצלחה.

 

בנוסף, המקום מעוצב בצורה אלגנטית ומאובזר במיטב הטכנולוגיה. כך למשל מערכות הסאונד והתאורה המתקדמות, שהופכות כל ערב קריוקי של אנשי החברה לכזה שישמעו בו היטב כל צליל - ולכן מומלץ לעובדים המגיעים לערב כזה להיערך בהתאם...

 

ייעוץ מלא בתכנון אירוע חברה

 

עליך להבין כי יש לייחס את מלוא תשומת הלב לתכנון מוקפד של אירוע החברה, מאחר ואירוע, איכותי ככל שיהיה - עלול פשוט לא לדבר אל מרבית המוזמנים, ולכן לנחול כישלון חרוץ. מסיבה זו, סביר להניח שבחירת ערב קונספט בנושא מוזיקת רוק לאנשי חברת רואי חשבון אינה דוגמא לרעיון מוצלח.

 

אנשי וילה סוקה בקיאים מאד בענייני הפקת אירועי חברה. מרגע שבחרת להשתמש בשירותי המקום, הניסיון העשיר של אנשיו יאפשר התאמה מלאה של האירוע לצרכיו ולקהל היעד - וחיבור שכזה הוא אחד המפתחות העיקריים לאירוע חברה מוצלח.

 

ליווי תמידי של חברות

 

יש לזכור כי כל חברה ממוצעת עורכת אירוע מיוחד כזה לא פעם. מעבר לכך, אירועים מסוג זה הם חלק ממחזור הפעילות של מרביתן. כדי לענות על צורך זה, מציעה וילה סוקה לחברות במשק הישראלי שיתוף פעולה לאורך זמן בהפקת אירועי חברה שונים, כך שראשיהן לא צריכים לחפש פעם אחר פעם מקום איכותי כמו גן אירועים בשרון.

 

מחפש מקום לאירועים עסקיים? וילה סוקה הוא המקום בשבילך. צור קשר ונדאג העובדים שלך יזכרו את האירוע לעד.

 

  • אירועי חברה - וילה סוקה
  • אירוע חברה - וילה סוקה
  • הרמת כוסית - וילה סוקה
  • אירועי קונספט - וילה סוקה
  • מסיבות קוקטייל - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה