פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > מסיבות קוקטייל
חץ ימין - וילה סוקה  אירועי חברה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  מסיבות קוקטייל  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

תרימו אירוע ברמה התואמת את ההגדרה של מסיבת קוקטייל

לפני שנדבר על מסיבות קוקטייל והקשר שלהן לגן האירועים "וילה סוקה", נרצה שתיזכר בפעם האחרונה שבה היית במסעדה. לא מן הנמנע שתוך התבוננות בתפריט המשקאות, ציינת לחבריך שאתה מעוניין להזמין קוקטייל כלשהו, כזה הכולל למשל מרטיני, וודקה, בירה ומלון. כשראית את מחירו התלת ספרתי של הקוקטייל, חזרת אל כוס הסודה שלך. עריכת קוקטיילים היא אחת המגמות הבולטות כיום בעולם האירועים. חגיגות משפחתיות, אירועי חברה, מסיבות רווקים וערבי קידום מכירות, למשל, מציעים לאורחים שלהם לא פעם את האפשרות להכין לעצמם את המשקה האלכוהולי החביב עליהם, ולהתנסות בחוויה מרנינה זו.

 

אז מהו קוקטייל?

 

לא צריך להיות ג'יימס בונד כדי לדעת מהו קוקטייל. קוקטייל הוא משקה המשלב כמה משקאות אלכוהוליים, או משקה אחד עם שתייה קלה אחרת. לא פעם, קוקטייל נתפס כמשקה יקר מאוד, המחירים המופקעים במקומות הבילוי, לצד חוסר הידע לגבי קלות ההכנה העצמית, מביאים לכך שרוב האנשים לא מנוסים בשתייה כזו. אבל זה לא תמיד צריך להיות כך.

 

המהות של מסיבות קוקטייל

 

מסיבות קוקטייל, להבדיל מאירועי הרמת כוסית שאנו מורגלים בהם יותר, כוללות עמדות להכנת משקאות. לאורחים מוצע מגוון עצום של משקאות אלכוהוליים ובעזרתם האדיבה של מביני עניין, הם יכולים ליצור בכוחות עצמם את המשקה הרצוי.

השילוב שבין פעולה זו לאירוע יוקרתי הוא אידיאלי. בדרך זו, האורחים באירוע זוכים לחוויה מהנה, התורמת לשיפור האווירה ומגדילה מאוד את התרשמותם מהערב. זו דרך יוקרתית מאוד לחגוג כל אירוע שהוא.

 

מדוע ''וילה סוקה'' אידיאלית לעריכת מסיבת קוקטייל?

 

כיאה לגן אירועים אשר ערך בשנים האחרונות מאות אירועים קטנים, ''וילה סוקה'' מודע ליתרונות של מסיבות קוקטייל כאטרקציה מרכזית בערב. לצד סיוע בארגון קוקטיילים מהשורה הראשונה, האורחים נהנים משלל היתרונות של המתחם: העיצוב האירופאי הכפרי, בריכות המים, העיצוב המוקפד והסאונד המופתי.

 

הדגשים בעריכת מסיבות קוקטייל

 

על מנת שאירוע כזה יהיה מוצלח, רצוי להקפיד על מספר דברים. ראשית, שמספר המוזמנים לא יהיה גדול מדי. אחרת, האורחים יתייאשו מההמתנה מורטת העצבים לתור שלהם, יוותרו על כך מראש - ולא ייהנו מהמהות של מסיבת קוקטייל.

בנוסף, חשוב שלא לשלב את הכנת המשקאות עם ארוחה כבדה ולהקים בחוכמה מספר עמדות הכנת משקה. הארגון המרווח של ''וילה סוקה'' וחלוקתו לחללים נפרדים מסייעים לכך מאוד, כפי שיעידו האנשים הרבים שערכו במקום מסיבות קוקטייל יוקרתיות.

 

עם זאת, בגלל ה"שיק" של מסיבות קוקטייל, אפשר בהחלט לשלב אותן עם אירועי קונספט שנושאם הוא למשל הוליווד או חוג הסילון או נסיכים ונסיכות. דמיינו לעצמכם למשל מסיבת קוקטייל שבה האורחים מחופשים לכוכבי הוליווד ומסתובבים ("מינגלינג") עם כוסות קוקטייל גבוהות בידיהם...

 

לא מתפשר על איכות ורמה גבוהה? מסיבות קוקטייל בגן האירועים "וילה סוקה" הן מה שאתה צריך. צור קשר עוד היום.

 

  • אירועי חברה - וילה סוקה
  • אירוע חברה - וילה סוקה
  • הרמת כוסית - וילה סוקה
  • אירועי קונספט - וילה סוקה
  • מסיבות קוקטייל - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה