פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > הרמת כוסית
חץ ימין - וילה סוקה  אירועי חברה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  הרמת כוסית  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מחפשים אחר מקום להרמת כוסית? בחרו בוילה סוקה

בעולם שבו אנו חיים, יש הרבה סיבות לחגיגה. מילה אחת מזוהה עם רבות מהן, והיא כמובן ''לחיים''. בין שמדובר במתן כבוד לאדם שפרש, בציון חג יהודי או בחגיגת הישג בלתי מבוטל של חברה עסקית - הרגע שבו קבוצה של אנשים נפגשת לצורכי הרמת כוסית, שומעת דברי ברכה ולוגמת מכוס השתייה הוא חלק חשוב מאוד בחיינו.

 

הצעד הראשון בארגון אירוע כזה הוא בחירת המקום. ''וילה סוקה'' הוא גן אירועים מעוצב במרכזו של מושב בני ציון שבשרון המתמחה בעריכת אירועים קטנים ובינוניים: חתונות, בריתות, ימי הולדת, אירועי חברה, אירועים עסקיים וכמובן - הרמות כוסית.

 

הרמת כוסית: חלק בלתי נפרד מפעילותה של כל חברה

 

חברות וארגונים עסקיים נוהגים לעשות ''לחיים'' במספר הזדמנויות לאורך השנה. אם נוציא מכלל זה אירועים ייחודיים של כל חברה בהתאם לפעילותיה, הרי שאנו נשארים עם שני מועדים עיקריים שהרמת כוסית היא חלק בלתי נפרד מהם - שניים מהמרכזיים בחגי ישראל.

 

אין עסק שמוותר על הרמת כוסית לראש השנה או לפסח. מועדים אלו נתפסים לא פעם כהזדמנות לקבץ יחדיו את כלל הגורמים בארגון ולסכם עימם את ההישגים והמטרות המשותפות להמשך. הרמת כוסית מאפשרת גם לשפר את היחסים בין העובדים ולהעניק להם תחושה שמעריכים את פועלם.

 

הרמות כוסית הן לא רק היין

 

הרמת כוסית מאפשרת להפוך את האירוע ליותר מאשר מספר ברכות, כיבוד ושתייה מרובה. אך גם כאן צריך לדעת כיצד לעשות זאת. בעבר, אנשים רבים ראו הזמנה להרמת כוסית כחובה מעיקה שיש להתחמק ממנה.

 

לא פעם, היה נהוג לעייף את המשתתפים בנאומים מייגעים שאורכם כאורך הגלות. כתוצאה מכך, המוזמנים ניסו לעשות הכל כדי לא לקחת חלק בהרמות כוסית כאלו. אבל זה אינו חייב להיות כך. יש דרכים לעשות זאת נכון.

 

איך צריכות להיראות הרמות כוסית?

 

ב''וילה סוקה'', הרמות כוסית נחשבות לאירוע לכל דבר ועניין. התוכנית האמנותית יכולה להיות בהשפעת קונספט מסוים ולכלול מופעי בידור, הרצאות במגוון תחומים, ערבי שירה וקריוקי, משחקים, הפעלות ואף להתפתח למסיבת קוקטייל "שיקית" - הכול בהתאם לרצונו של מארגן האירוע ותוך התחשבות בקהל האורחים.

 

באמצעות העצות והסיוע של אנשי ''וילה סוקה'', ניתן לארגן את כל שלבי האירוע: לבחור את סוג השתייה והכיבוד, המוזיקה שתנוגן ברקע, התוכנית האומנותית ועוד. כל שיוותר לך, לאחר מכן, יהיה לדאוג לאורחים להסעות הביתה, מכיוון שסביר מאד להניח שיזרום בדמם לא מעט אלכוהול. כי בכל זאת, אף הרמת כוסית אינה שלמה בלי יין משובח...

הרמת כוסית לא חייבת להיות שגרתית ומשעממת. צור קשר עם אנשי "וילה סוקה" ותזכה למשהו מיוחד באמת.

 

  • אירועי חברה - וילה סוקה
  • אירוע חברה - וילה סוקה
  • הרמת כוסית - וילה סוקה
  • אירועי קונספט - וילה סוקה
  • מסיבות קוקטייל - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה