פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > אירועי קונספט
חץ ימין - וילה סוקה  אירועי חברה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  אירועי קונספט  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

רוצים מקום לאירוע קונספט מושקע? בחרו בוילה סוקה

עולם העסקים והעבודה הוא כידוע עולם רציני וחמור סבר. דווקא בגלל עובדה זו, חשוב מאוד ליצור הפוגות מדי פעם, ולהעניק לעובדים הזדמנויות להשתחרר מעומס העבודה ולשבור את השגרה לטובת מעט הנאה וכיף. אירועי קונספט הם המילה האחרונה בתחום אירועי החברה. הם הופכים את מסיבות העבודה לחגיגות שכל עובד מצפה להן בכיליון עיניים.

הפקת אירועי חברה המתרכזים בנושא מסוים דורשת מחשבה יצירתית ונכונות למעט מאמץ. שלא כמו אירועים שגרתיים, שלא מאלצים את המארגנים לאמץ את התאים האפורים, אירועי הקונספט אמורים להעניק למשתתפים חוויה כוללת ושלמה. זו משימה לא קטנה אך כשלרשותך עומד גן אירועים מדהים כמו "וילה סוקה", קל מאוד למצוא השראה לאירוע.

 

אירוע קונספט - מה כל כך מוצלח בו?

 

רבים פוסלים את אירועי הקונספט ומגדירים אותם כקוריוז, אך אלו טומנים בחובם יתרונות משמעותיים לחברה שלך. ראשית, אירועי קונספט שוברים את השגרה ועולים פי כמה על הציפיות של העובדים. בין אירוע קונספט מרגש לבין מסיבת משרד מנומנמת קיים פער עצום. אין כמו אירוע קונספט כדי לצ'פר את העובדים ולרענן את העניינים במשרד.

 

אירועי קונספט הם גם הזדמנות פז להדק את הקשרים החברתיים בין עובדי המשרד, לעודד אותם לשתף פעולה אחד עם השני בצורה יעילה יותר, להעלות את המורל בקרב העובדים ואפילו להפריח בהם רעיונות חדשים - שלא להזכיר את העלייה במוטיבציה שנגרמת בעקבות אירוע מוצלח. אין ספק שלאירועי הקונספט יש אינספור יתרונות.

 

הא'-ב' של אירועי קונספט

 

אירוע קונספט מוקדש כולו לנושא אחד שמתבטא באופן עקבי לכל אורך האירוע. בכל תכנון של אירוע כזה, גם אם מדובר על הפקת אירועים קטנים לעשרות עובדים בלבד, עדיין יש לתת את הדעת על כל צדי האירוע, על מנת שאף מרכיב באירוע לא יתפספס.

 

בתכנון אירועי קונספט יש להקפיד על כך שהנושא הנבחר יבוא לידי ביטוי בנקודות הבאות:

  • עיצוב חלל האירוע
  • המוזיקה שתתנגן באירוע
  • האוכל שיוגש באירוע (ארוחות מלאות ועתירות מנות או טאפסים קלים) וכן האלכוהול שיוגש לאורחים (יינות כבדים או קוקטיילים רעננים)
  • הפעילות שתיערך באירוע או מופע הבידור שיעלה במהלכו

 

שלל רעיונות עבור אירועי קונספט

 

אירוע קונספט זקוק כמובן לנושא מרכזי. בבחירת הנושא אין גבול לדמיון וכל רעיון שיעלה על הדעת יוכל לשמש השראה לאירוע מדהים שיותיר חותַם עמוק בזיכרונם של העובדים. תוכל לבחור בערב שמהותו נשף וינאי או במסיבה טרופית בסגנון הוואי, להקדיש את הערב לשנות השמונים התוססות או אפילו לבחור בצבע מסוים בתור הנושא שבו מתרכז האירוע.

 

החוכמה בבחירת רעיון לאירוע היא להתאים את הנושא לחברה ולעובדים. כדאי גם לקחת בחשבון מהן הציפיות מהאירוע: האם אתה מעוניין בערב של כיף קליל ולא מחייב, או שמא יש לך שאיפה לגבש את צוות העובדים ולהעניק להם השראה לקראת פרויקט קרב ובא.

 

לא בטוח מה התשובות הנכונות כאן? הצוות של "וילה סוקה" מורכב מאנשים בעלי ידע וניסיון, שיעזרו לך לקבל את כל ההחלטות הנכונות. כך, תוכל להפיק כמעט ללא קושי אירועי קונספט מדהימים, לא משנה מהו אופי החברה והעובדים שלה.

 

אירועי קונספט הם דבר בלתי נשכח. צור קשר עוד היום וניצור יחד איתך את האירוע המושלם בשבילך ובשביל עובדיך.

 

  • אירועי חברה - וילה סוקה
  • אירוע חברה - וילה סוקה
  • הרמת כוסית - וילה סוקה
  • אירועי קונספט - וילה סוקה
  • מסיבות קוקטייל - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה