פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > אירועי בוטיק
חץ ימין - וילה סוקה  אירועי בוטיק  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  אירועי בוטיק  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

תותירו רושם יוצא מהכלל עם אירועי בוטיק בוילה סוקה

אם אתה חי במאה ה-21, סביר להניח שנתקלת כבר במונח בוטיק, אם בהתייחס לבית מלון, לחנות, למסעדה וכן - גם לגני אירועים. אירועי בוטיק הם המילה האחרונה כיום בתחום האירועים ועדיין, מרבית האנשים אינם מבינים למה הכוונה במונח אירוע בוטיק.

 

אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של גן האירועים ''וילה סוקה'' הוא בעריכת אירועים 'בוטיקיים' מכל סוג: אירועי בוטיק משפחתייםאירועי בוטיק עסקיים - אירועים יוקרתיים מהרמה הגבוהה ביותר. אולם, לפני שתשמע על הדברים ש"וילה סוקה" מציע לך, רצוי שתבין טוב יותר מהו אירוע בוטיק אמיתי.

 

על אירועי בוטיק

 

אם הגעתם בעבר לחנות בוטיק, סימן שנכנסתם אל חנות שהציעה סחורה שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. מאז, הביטוי הפך שם נרדף לפאר, לאיכות חיים ולמקוריות. אירועי בוטיק, לכן, הם אירועים שמציעים חוויה ייחודית לאורחיהם, בה מעולם לא נתקלו עד כה.

 

חשוב להבין כי אין כאן כוונה דווקא לאירועים גרנדיוזיים. גם אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים ושלל אירועים קטנים יוגדרו כאירועי בוטיק, במידה ויבוצעו ללא דופי ויהיה בהם הערך המוסף הכה חשוב. אגב, הרבה יותר פשוט להפוך אירועים קטנים לאירועי בוטיק, בין היתר עקב העובדה שניתן להשקיע רבות בכל אורח וליצור אווירה אינטימית, אשר מוסיפה לחוויה רבות.

 

וילה סוקה: מומחיות באירועי בוטיק

 

"וילה סוקה" נחשב לגן אירועים בסגנון בוטיק מאחר והוא מאפשר לאורחיו לחוות אירוע חד פעמי. זה מתחיל בעיצוב: המקום מעוצב על בסיס עקרונות הפאנג שואי וכולל בריכות מים קטנות, פרגולות הטבולות בירוק, חלונות בלגיים ועוד. שילוב זה, בין מרכיבים אירופאים, ישראליים ואסיאתיים, מסייע רבות בהנאת האורחים מהאירוע.

 

היבט נוסף, חשוב לא פחות, נוגע להתמחות באירועי בוטיק. יש להבין כי הפקת אירועים מיוחדים אינה עניין של מה בכך. נדרש שכל המרכיבים באירוע יהיו ללא דופי: החל מהעיצוב, דרך המוזיקה והאוכל וכלה בפעילות המוצעת או בקונפסט הייחודי. במובן הזה, הניסיון של אנשי המקום בארגון אירועי בוטיק ותכנונם הקפדני, מהווים יתרון עצום.

 

אירוע בוטיק לא חייב להיות יקר

 

היוקרה של אירועי בוטיק הנערכים ב"וילה סוקה" לא בהכרח מבוטאת בתג המחיר של האירוע. היתרונות של המקום נוכחים תמיד, אולם מה שהופך את האירוע לבוטיק לא מצוי רק בארגון המקום או באיכות האוכל. הרי ישנם עשרות אולמות וגנים שמציעים מקום לאירועים עסקיים או משפחתיים קטנים ברחבי הארץ.

 

מה שמייחד את "וילה סוקה" היא ההתאמה המדויקת לאורחים. קשה להגדיר את המונח בוטיק, משום שהוא מתייחס בעיקר לתחושה הפנימית של החוגגים ולא ניתן למדוד אותו או לחוש בו בזמן אמת.

 

אבל, כשאירוע נערך ב"וילה סוקה", הוא כולל מרכיבים ייחודיים אשר מתאימים לקהל היעד כמו כפפה ליד (ערבי קונספט, פינות משחק). כך, האורחים יוצאים מהערב ויכולים להכריז כי כעת הם מבינים מהם אירועי בוטיק. ושמישהו ינסה להתווכח איתם.

 

רוצה להבטיח לאורחים שלך אירועי בוטיק מוצלחים ויוקרתיים? צור קשר עוד היום עם אנשי "וילה סוקה". כולם עוד יודו לך.

להזמנות וייעוץ נוסף התקשרו - 072-2163765

 

  • אירועי בוטיק - וילה סוקה
  • אירועי בוטיק משפחתיים - וילה סוקה
  • אירוע בוטיק - וילה סוקה
  • אירועי בוטיק עסקיים - וילה סוקה
  • מקום לאירועים קטנים - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה