פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > יום הולדת 40
חץ ימין - וילה סוקה  ימי הולדת  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  יום הולדת 40   çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מקום מיוחד לערוך בו יום הולדת 40

איך שלא תסתכל על זה, המעבר לעשור הרביעי הוא אחד החשובים שתחווה בחייך. גם אם לא פעם המילה הנרדפת לשנות ה-40 היא משבר, המצב בהחלט לא חייב להיות כך. ממש כשם שהצורה שבה מתחילים כל בוקר משפיעה על הנעשה בהמשך היום, הרי שחגיגת יום הולדת 40 איכותית ומהנה תשאיר לך שנים של זיכרונות, אשר ילוו אותך בעשור חשוב זה.

 

''וילה סוקה'', גן אירועים באזור השרון המתמחה בעריכת ימי הולדת מיוחדים, מציע שלל אפשרויות לעריכתו של מאורע חגיגי זה. בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת לאמא, לאבא, לבעל או לאישה, סביר מאד שכל אדם ימצא במקום זה את מבוקשו.


יום הולדת 40 הוא מאורע חגיגי. חגיגי מאוד

 

המעבר לשנות ה-40 מהווה נקודת ציון חשובה מאוד לכל אדם. יחד עם זאת, העשור הרביעי נחשב עבור רבים גם כהזדמנות לעריכת חשבון נפש, ולא פעם - מקור לתהיות נוגות על הדברים שאותו אדם הספיק - ובעיקר לא הספיק - לעשות בחייו. הרגשה זו עלולה להיות גם נחלתו של המוצלח שבאדם.

אבל זה לא חייב להיות כך. החיים עדיין לפנינו בגיל זה. כל אדם נמצא בגיל 40 שיא פריחתו. לכן, הדגש העיקרי בעריכת יום הולדת 40 הוא בהענקת התחושה שהחוגג עדיין צעיר בנפשו, ומעבר לכך - שיש לו שורה רחבה של הישגים שעליו להתגאות בהם.

בתום יום הולדת 40 לבעל, למשל, הוא צריך לצאת עם התחושה שהוא ממלא את תפקידו, הן כלפי האישה והן כלפי הילדים, וכן זוכה לכבוד ולהערכה מכל מכריו. מסיבת יום הולדת ראויה ומושקעת תספק לו את הרושם הזה.


המטרה: אינטימיות ואהבה רבה

 

בשונה מאירועים אחרים, הרי שיום ההולדת הארבעים במספר הוא אירוע אשר מצריך אינטימיות. אם חוגגים, לדוגמא, יום הולדת 40 לאשה, רצוי להזמין בעיקר את בני משפחתה וחברותיה הקרובות. רק במצב כזה האירוע יקבל את האינטימיות הדרושה להצלחתו, ומעבר לכך: בעלת השמחה תרגיש בנוח.

 

ב''וילה סוקה'' אפשר להשיג את האווירה החמה החיונית כל כך בחגיגת יום הולדת 40. המקום מותאם לאירועים קטנים עד בינוניים ומאורגן בצורה חכמה, המאפשרת לאורחים להרגיש אינטימיות בכל עת. עיצובו של גן האירועים גמיש מאוד, ובתיאום עם אנשיו ניתן להתאימו בקלות לכמות האורחים ולפעילויות המוצעות להם.


אז מה הן האפשרויות לחגיגת יום הולדת 40?

 

''וילה סוקה'' מאפשר לציין את חגיגות ה-40 במספר דרכים: מעבר למוזיקה איכותית ואוכל משובח אשר יימצאו בכל אירוע, ניתן להוסיף לערב המרגש אטרקציות רבות: מופעי בידור, ערבי קריוקי ושירה בציבור, הפעלות לילדים ולמבוגרים, ערבי קונספט וכן הלאה.

כמובן שהבחירה באטרקציה המתאימה ביותר צריכה להתבסס על קהל האורחים באירוע (למשל: האם צפויים להיות הרבה בני משפחה בגיל צעיר?), אבל בעיקר בהתאם לרצונו של בעל השמחה. חשוב לזכור שחגיגת יום הולדת 40 היא חד פעמית עבורו, ויש להקפיד על ערב מושלם מכל הבחינות.

יום הולדת 40 בלתי נשכח מתחיל בשערי "וילה סוקה". צור קשר עוד היום והבטח לעצמך מקום.

 

  • יום הולדת 40 - וילה סוקה
  • יום הולדת 80 - וילה סוקה
  • יום הולדת 50 - וילה סוקה
  • יום הולדת 60 - וילה סוקה
  • יום הולדת 70 - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה