פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > יום הולדת 60
חץ ימין - וילה סוקה  ימי הולדת  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  יום הולדת 60  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

חוגגים יום הולדת 60 בסטייל אחר

יום הולדת 60 הוא אירוע מיוחד במינו שתמיד מהווה ציון דרך משמעותי בחייו של חתן האירוע. הגוזלים מתחילים לעזוב את הקן, הפרישה לגמלאות קרובה מתמיד וכבר היה לפחות חכם סיני אחד שאמר שהחיים הטובים מתחילים רק בגיל 60. לפיכך אין זה פלא שכיום נהוג לחגוג את אירועי חגיגות ה-60 באירועים מושקעים ומיוחדים במיוחד. במידה ואתם מעוניינים לחגוג אירוע יום הולדת למבוגרים מיוחד, באווירה אחרת שמשלבת בין אירופה הקלאסית לים התיכון, בין עבר לעתיד ובין אווירה של טבע וצמחייה למבנה אותנטי בסגנון יקב טוסקני אותנטי, הגעתם למקום הנכון.


נעים להכיר, וילה סוקה


גן אירועים וילה סוקה המתאים להפקת אירועים פרטיים של עד מאתיים מוזמנים. הגן הקסום והפורח ממוקם במושב בני ציון בשרון, בלב לבו של אחד האזורים הכפריים, הפסטורליים והירוקים ביותר במחוזותינו הלבנטיניים. לקראת גיל 60 אנחנו מרשים לעצמנו להניח שכבר פיתחתם טעם אישי מיוחד ולאור זאת רוב הסיכויים שכבר לאחר שתכנסו בשערי הברזל הכבדים בכניסה לשביל שיוליך אתכם למבנה המרכזי תוכלו להתרשם מההשקעה הרבה שהושקעה בעיצוב המקום, מהיצירתיות ומתשומת הלב הקפדנית לכל פרט ופרט, החל מהקטן ביותר וכלה בגדול יותר.
בין היתר תוכלו להתרשם מהעששיות האותנטיות ומהנרות המעוצבים, מבריכות הנוי בהן שוחים בהנאה דגי זהב מרהיבים ביופיים ומהעיצוב שתוכנן לפי העקרונות העתיקים של הפנג שווי.


לא על העיצוב לבדו יקום או יפול אירוע יום הולדת 60


אמנם העיצוב הקסום של הגן הפורח ייצור בכם את הרושם הראשוני אבל ללא ספק את גולת הכותרת של המקום תגלו כאשר תיחשפו לרמה הקולינרית הגבוהה של המנות המוגשות בוילה סוקה. כל מנה ומנה שמוגשת במהלך אירועי יום ההולדת ה-60 שנערכים במקום לעתים קרובות היא פרי יצירתו ומוחו הקודח של ישי אטיאס, השף של הוילה סוקה.
ישי חזר לארץ אחרי שנים רבות באירופה שם מילא תפקידי מפתח במספר מסעדות מעוטרות בכוכבי מישלן ואת הידע שרכש במסעותיו האקסקלוסיביים ניתן לא רק לטעום אלא גם להריח ולראות. במטבח הפתוח, שבינו לבין הסועדים בחלל המרכזי של הוילה סוקה חוצצים קירות זכוכית, ניתן לראות את ישי מנצח על צוות הטבחים המקצועיים והמחזה מהווה תפאורה מושלמת לאירוע שכל כולו חגיגה אחת גדולה.

 

להתראות בקרוב, בחגיגת יום הולדת 60 שלכם


במידה ואתם מעוניינים להפיק אירוע פרטי של יום הולדת 60 שיהווה ציון דרך של ממש, שישאיר את כל האורחים עם טעם של עוד ושיגרום לכם בשלב מאוחר יותר לקצור שפע של מחמאות, זה הזמן להגיע למקום לביקור התרשמות. לפני שנשכח... המון מזל טוב ובהצלחה.

  • יום הולדת 40 - וילה סוקה
  • יום הולדת 80 - וילה סוקה
  • יום הולדת 50 - וילה סוקה
  • יום הולדת 60 - וילה סוקה
  • יום הולדת 70 - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה