פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > יום הולדת 70
חץ ימין - וילה סוקה  ימי הולדת  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  יום הולדת 70  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

תנו לקרובים לכם, יום הולדת 70 אחר

יום הולדת 70 הוא לא סתם עוד יום, זה הוא יום הולדת מיוחד ולכן אנחנו מרשים לעצמנו להניח שאתם מחפשים עכשיו מקום מיוחד לחגוג בו את האירוע המרגש שלא יהיה סתם עוד מקום. במידה ואתם מחפשים מקום אלגנטי ברמה גבוהה שישאיר את כל אחד מהאורחים שלכם עם תחושה שבכזה אירוע עוד לא יצא לו להיות ועם לא מעט טעם של עוד, אנחנו יותר משמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק, אבל בדיוק למקום הנכון.


טוסקנה, מושב בני ציון, ישראל


בוילה סוקה, גן אירועים בשרון שממוקם במושב בני ציון מתקיימים אירועים מיוחדים במינם שכל כולם שיר הלל לאינטימיות ואלגנטיות. במקום ניתן לארח עד מאתיים מוזמנים לאירוע שמזמן ניתוק מוחלט מהשגרה ומהסביבה החיצונית. שערי הברזל של הוילה סוקה יעבירו אתכם לשביל הקסום שתוכנן לפי העקרונות החכמים והעתיקים של תורת הפנג שווי ולאחר שתתרשמו מבריכות הנוי בהן שוחים להם בהנאה דגי הזהב, מהעששיות האותנטיות ומהנרות המעוצבים, תגיעו למבנה המרכזי שמעוצב כיקב טוסקני פורח.


במהלך הערב תוכלו ליהנות מבר עשיר במיוחד שניתן לשבת סביבו וכן מהמחזה המהפנט של צוות הטבחים העובד במטבח הפתוח בעל קירות הזכוכית. תנור העצים האותנטי שפועל במרכז המטבח יובא באופן אישי מאיטליה והניחוחות המשכרים שיעלו ממנו יהפכו את האירוע לחגיגה קולינרית מיוחדת שכל כולה שילוב בין אירופה הקלאסית לים התיכון ובין קולינריה מסורתית לטכניקות בישול מתקדמות.


ליווי מקצועי, מהרגע הראשון ועד למחמאות ביום שאחרי


צוות הפקת האירועים של הוילה סוקה ישמח ללוות אתכם צעד אחר צעד, החל משיחת ההיכרות הראשונית ועד לסיום המוצלח של המאורע המרגש. כך למשל שף הבית, שהינו גם שף פרטי, שמילא תפקידים מרכזיים במיטב המסעדות הפריזאיות המובילות ישמח להרכיב עבורכם את התפריט המושלם לאירוע כמו חייט שתופר חליפה בהתאם למידותיו המדויקות של הלקוח.


במהלך הערב במהלך חגיגת יום ההולדת 70 האורחים שלכם יוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות ישיבה, החל מישיבה סביב שולחנות וכלה בישיבה על הבר המקצועי והעשיר בכל טוב. בנוסף לכך הצוות המקצועי של הוילה סוקה ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהעניק לכם את היחס האישי, הסבלני והאיכותי ביותר בתחום.


הגיע הזמן להכיר


אם גם אתם מאמינים כמונו, שאירוע יום הולדת 70 הוא אירוע שצריך להפיק תוך השקעה של מחשבה ויצירתיות, אם גם אתם מאמינים שבאירועים פרטיים מעין אלה לא ניתן להקל ראש באף לא אחד מהאלמנטים שמרכיבים את האירוע ואם גם אתם מאמינים שמגיע לכם יותר, זה הזמן שנערוך היכרות ויפה שעה אחת קודם.

  • יום הולדת 40 - וילה סוקה
  • יום הולדת 80 - וילה סוקה
  • יום הולדת 50 - וילה סוקה
  • יום הולדת 60 - וילה סוקה
  • יום הולדת 70 - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה