פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > בריתות
חץ ימין - וילה סוקה  בריתות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בריתות  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

אל תמשיכו לחפש אחר מקום לבריתות מושלם, מצאתם אותו...

בשעה טובה! לאחר תשעה חודשים מלאי ציפייה, נולדה בתכם הקטנה - והשמחה רבה. אתם כבר מוכנים למשימה המאתגרת של גידולה. למעשה, נותר לכם רק דבר אחד: למצוא מקום לבריתה. למזלכם, אין זו משימה מורכבת יתר על המידה, והבעיה העיקרית בה נובעת מהזמן הקצר בו עליכם לארגן את הכל.

 

אם הגעתם לכאן, אתם יכולים להיות רגועים. ''וילה סוקה'' הוא גן לעריכת אירועים קטנים או בינוניים הממוקם במושב בני ציון שבשרון, אשר אחת ההתמחויות העיקריות שלו היא בריתות. באמצעותו, תוכלו לארגן אירוע אינטימי, מהוקצע ומושקע, אשר יהווה ספתח ראוי לחיים החדשים שהבאתם לעולם - בן או בת.


אלו הדברים שתמצאו בכל ברית מילה

 

הולדת בן או בת היא אירוע חשוב ומכונֵן, אשר בהחלט מהווה סיבה למסיבה. התוכנית האומנותית באירועים מסוג זה כוללת לרוב אוכל איכותי, מעט מוזיקה, דברי ברכה, וכמובן - את הטקס עצמו (במיוחד כאשר מדובר בבן זכר).

 

כל אלה אינם דורשים השקעה כספית עצומה, כמו שנדרש באירועים משפחתיים אחרים. ההיפך הוא הנכון: במרבית המקרים המתנות השונות שמרעיפים האורחים עליכם ועל התינוק החדש מכסות את עלות ההפקה, ואף מעבר לכך.


מתי עושים בריתות?

 

על פי ההלכה היהודית, על ברית מילה להיערך שמונה ימים לאחר הולדת הבן. אולם, אין בכך כדי להעיד על המועד שבו תבחרו לחגוג את האירוע. במילים אחרות: ניתן בהחלט להפריד את המסיבה מהטקס הדתי, וכך לקבל גמישות רבה יותר בתאריכים. כמובן שבמקרה של בריתה, אשר אינה כוללת טקסים דתיים, מגוון האפשרויות גדול עוד יותר.

 

גם מבחינת ימי השבוע המיועדים לחגיגות מעין אלו, אין נוסחה קבועה. הזמן המסורתי לחגוג ברית מילה או בריתה הוא בצהרי יום שישי, אולם לא מעט אנשים בוחרים במועד אחר. המשמעות: באפשרותכם לשריין מבעוד מועד את התאריך הרצוי עבורכם, סמוך ליום הלידה הצפוי. בהיבטים רבים, צעד זה אפילו מומלץ.


היתרונות של ''וילה סוקה'' בתור מקום לבריתות

 

''וילה סוקה'' הוא גן אירועים בעל עיצוב כפרי. הוא כולל פסלים, בריכות מים, גנים קסומים ושלל הפתעות. המקום מיועד לאירועים של עד כ-200 מוזמנים, ולכן אידיאלי לבריתות, מאחר ואלו לרוב אינן מצטיינות בכמות עצומה של אורחים.

 

אנשי המקום יסייעו לכם בהפקת האירוע, בקביעת התוכנית האומנותית ויעניקו לכם שלל עצות לגבי בעלי המקצוע האחרים המעורבים בתהליך. כך, תוכלו לארגן אירוע יפהפה ומרשים בתוך זמן קצר ובמינימום מאמץ.

 

הרחבתם בזה הרגע את המשפחה? מגיע לכם מזל טוב - ואירוע מיוחד מבית "וילה סוקה". צרו קשר עוד היום.

 

  • ברית/בריתה - וילה סוקה
  • ברית - וילה סוקה
  • מקום לברית - וילה סוקה
  • מקום לבריתה - וילה סוקה
  • בריתה - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה