פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > ברית מילה
חץ ימין - וילה סוקה  בריתות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  ברית מילה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מקום לברית מילה מיוחד שיתאים לגודל המאורע

את רוב החגיגות שלנו אנחנו בוחרים מתי לערוך. במקרה של ברית מילה התאריך מוכתב לנו מראש. נכון, זה קצת לא נוח לחפש מקום לברית ולעשות את כל הסידורים שבוע בלבד אחרי הלידה, אבל זה לא שיש לכם ברירה. אפשר לעשות הכנות מוקדמות אבל מה שבאמת יפתור את הבעיה הוא ליפול על המקום הנכון.


איך מוצאים מקום לברית מילה?

 

בריתות מהן חגיגה צנועה. חגיגה צנועה של חיים חדשים. רוב הזוגות לא מבקשים לעשות אירוע מפוצץ ורועש, לרקוד עד אור הבוקר ולשתות עד אובדן הכרה. רוב הזוגות פשוט רוצים לשתף את המשפחה והחברים בנס החיים שלהם, בבן שהצטרף למשפחתם.

 

חיפוש מקום לברית הוא לרוב חיפוש אחר מקום קטן, שיאפשר לערוך ארוחה טובה, שאפשר יהיה לערוך בו את טקס ברית המילה, ושיעניק אווירה נעימה לרך הנולד, לאמו המתאוששת ולשאר המוזמנים. "וילה סוקה" נותן את כל אלו - ועוד הרבה יותר.


אמרתם מקום לברית מילה? אמרתם "וילה סוקה"

 

"וילה סוקה" הוא מקום לאירועים בשרון יפהפה בלב הטבע הפורח של איזור השרון. אם יש מקום בו תרצו שהבן שלכם יתחיל את חייו, ייכנס לברית המקודשת של הדת היהודית, "וילה סוקה" הוא המקום. כל פינה וכל פרט תוכננו בתשומת לב מיוחדת שתהפוך את השמחה שלכם לחגיגה של שלמות.

 

המקום נועד לארח אירועים קטנים, כאלו בהם האינטימיות והביחד חשובים יותר מכל. החיבור בין הטבע לפנים הגן מעורר התפעלות והאווירה כמו נלקחה מתוך ספר אגדות. האורחים שלכם לא יבינו איך מצאתם מקום לברית שבמרחק נסיעה כל כך קצרה מחיי היומיום שלהם המכניס אותם לעולם אחר לגמרי, עולם קסום ומרגש.

 

ב"וילה סוקה" יש מטבח מקצועי שיאפשר לכם לתכנן תפריט גורמה כל כך טעים בתור קייטרינג לברית, שכל האורחים ילקקו את אצבעותיהם. את הברית של הבן שלכם אף אחד לא ישכח - הטעם הטוב, האיכות שנשפכת מכל פינה, והאווירה המיוחדת יהפכו כל ברית ממסיבה משפחתית שגרתית לחגיגה ממשית של נס הבריאה.

 

אם עוד לא השתכנעתם, ביקור אחד ב"וילה סוקה" יבהיר לכם שלא תמצאו שום מקום לברית שיהיה מוצלח יותר. צרו קשר וקבעו מועד לביקור - מובטח לכם שלא תתחרטו.

 

  • ברית/בריתה - וילה סוקה
  • ברית - וילה סוקה
  • מקום לברית - וילה סוקה
  • מקום לבריתה - וילה סוקה
  • בריתה - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה