פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > בריתה
חץ ימין - וילה סוקה  בריתות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בריתה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מחפשים מקום לבריתה נהדר? טוב שמצאתם את וילה סוקה

בניגוד לחתונה, בר מצווה או לידה של בן, אם נולדה לכם בת אין שום הכרח דתי לביצוע טקס כלשהו. אבל הצטרפות של תינוקת רכה למשפחה שלכם היא לא משהו שאפשר לעבור עליו ללא חגיגה. עליכם למצוא מקום לבריתה שיהיה מושלם בדיוק כמו הנסיכה שלכם. איך עושים את זה? מגיעים ל"וילה סוקה".


מחפשים מקום לבריתה? - מצאתם

 

בריתה היא חגיגה מאוד צנועה. בדרך כלל מדובר בהתכנסות של בני המשפחה והחברים הקרובים לארוחה, היכרות ראשונית עם בת המשפחה החדשה וברכות ליולדת ולאב הגאה. נשמע פשוט אך עדיין לא קל למצוא את המקום המושלם.

קודם כל, צריך למצוא מקום שמתאים לאירוח אירועים קטנים, אחרת המשפחה שלכם פשוט תיבלע בתוך אולם גדול, ובמקום אירוע אינטימי וחם תקבלו תחושה מנוכרת. שנית, דווקא בגלל האופי הרגוע של האירוע, ודווקא כדי לעשות קבלת פנים נעימה ככל האפשר לדיירת החדשה בעולם, כדאי לבחור מקום נעים, פסטורלי ומלא רוגע.

 

כמו שאמרנו - מצאתם מקום לבריתה של בתכם - "וילה סוקה". כי זה שהיא נולדה בישראל לא אומר שהיא לא יכולה לזכות לקבלת פנים באחוזה טוסקנית קסומה, לחגיגה מלכותית בטירה מהאגדות, ממש כפי שראוי לנסיכה.


ככה נראית בריתה ב"וילה סוקה"

 

רבים הזוגות שעסוקים כל כך בענייני הלידה המתקרבת ולא מספיקים לבחור מקום לבריתה שבאמת מוצא חן בעיניהם. בדרך כלל הם דוחים שוב ושוב את החגיגה או מתפשרים על אולם קטן ופשוט, מזמינים את אורחיהם לארוחה משעממת של בורקס וחזה עוף סטנדרטיים ומתים כבר לחזור הביתה.

 

אנחנו חושבים שאסור להתפשר. לתינוקת שלכם ולכם מגיע הטוב ביותר, והטוב ביותר הוא "וילה סוקה". לא ראיתם מקום כזה מימיכם - שילוב של עץ ואבן, צמחיה ובריכות מים, עיצוב כפרי ואווירה של חו"ל יקדמו את פניכם באהבה.

ב"וילה סוקה" מנות התפריט שתקבלו אינן סטנדרטיות בשום צורה. מטבח גורמה יפנק אתכם ואת אורחיכם ביצירות מופת קולינריות שישאירו אתכם עם טעם של עוד. מספיק לשאול את מי שכבר היה: "וילה סוקה" היא ה- מקום לבריתה שלכם.

 

צרו קשר כבר עכשיו עם "וילה סוקה" וקחו בחשבון - בעקבות הביקור ייתכן שתרצו עוד כמה ילדים רק בשביל לחגוג עוד בריתות במקום.

 

  • ברית/בריתה - וילה סוקה
  • ברית - וילה סוקה
  • מקום לברית - וילה סוקה
  • מקום לבריתה - וילה סוקה
  • בריתה - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה