פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > בר/בת מצווה
חץ ימין - וילה סוקה  בר ובת מצווה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בר/בת מצווה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

וילה סוקה מזמינה אתכם לקיים בר/בת מצווה בשטחה!

בשעה טובה, בתכם עומדת להגיע אל גיל המצוות. בעוד מספר שבועות, היא תחגוג את יום הולדתה השניים עשר. חשבתם כיצד לציין את האירוע, כשהאופציה הראשונה שלכם הייתה טיול בת מצווה לחו''ל. אולם, כשהבנתם כי טיול שכזה ניתן לעשות בכל עת, החלטתם כי אירוע משפחתי יהיה המתאים ביותר.

 

כעת נותר לכם רק לבחור מקום לבת מצווה. גן האירועים "וילה סוקה" מציע מגוון אפשרויות לחגיגות בר או בת מצווה. החגיגות נערכות באווירה אירופאית וכפרית ייחודית, אשר מותירה את חותמה על החוגגים, ההורים וביחוד- על חתן או כלת השמחה.

 

מקום אידיאלי לאירוח בר/בת מצווה

 

הפקת בר מצווה אינה פשוטה. אחד האתגרים הגדולים הוא למצוא מקום אשר יתאים לכמות המוזמנים בצורה הטובה ביותר. במרבית המקרים, המדובר הוא בכמות שבין 100 ל-200 חוגגים. גני אירועים קטנים מושלמים לחגיגה כזו, בעוד שבאולם אירועים גדול המיועד למספר רב יותר של אנשים, עלולה להיווצר אוירה של ריחוק וריקנות.

 

אם גם אתם מחפשים אחר הקריטריונים הללו, "וילה סוקה" מאפשר עריכת אירוע אינטימי מצד אחד, וכזה שבו לאורחים יהיה מרחב פעולה, מצד שני. המקום מאפשר להזמין עד 220 אורחים לאירוע, וזוהי, כאמור, כמות האורחים הנפוצה במרבית המקרים באירועים מסוג זה.

 

אוכל ומוזיקה - כי לפיהם נקבעת איכות הערב

 

גן האירועים "וילה סוקה" מאובזר במערכת סאונד איכותית, ברצפת ריקודים צפה ובמערכות תאורה ממוחשבות. כל האמצעים הללו מגדילים את הנאת האורחים מהאירוע ואהובים בעיקר על ילדים. בתיאום עם התקליטן שהמקום יציע עבורכם, ניתן לבחור במוזיקה אשר תסחוף את הצעירים והבוגרים גם יחד.

 

בנוסף, מציע המקום תפריט הסעדה מגוון. קיימים סוגים רבים של מנות לבחירה, אשר חלקן הגדול מותאם לילדים. עובדה אחרונה זו חשובה באירועי בר או בת מצווה, בהם חלק גדול מהחוגגים הם חבריו של בעל השמחה - ויש להתאים עבורם את האוכל.

 

הילדים כמרכז הערב

 

ביסוד התפיסה של "וילה סוקה", עומדת ההנחה שאירועי בר ובת מצווה מיועדים בראש ובראשונה לחוגג. באפשרותכם להעלות אורחים לבמה לדברי שבח וברכה, להקרין סרט בר מצווה בכיכובו של הילד וכן הלאה. מלבד זאת, המקום מתאים לארח פעילויות מיוחדות לילדים, דוגמת שולחנות משחק, עמדות פלייסטיישן, wii ועוד.

 

"וילה סוקה" - מקום מושלם לאירוח חגיגות בר או בת מצווה. צור קשר והבטח לילדך חוויה בלתי נשכחת.

 

  • בר/בת מצווה - וילה סוקה
  • מקום לבר מצווה - וילה סוקה
  • מקום לבת מצווה - וילה סוקה
  • בר מצווה - וילה סוקה
  • בת מצווה - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה