פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > בר מצווה
חץ ימין - וילה סוקה  בר ובת מצווה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בר מצווה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

כשהופכים ילד לגבר באירוע בר מצווה, צריך מקום מתאים!

בר המצווה הוא אחד הטקסים המרגשים ביותר שיש, במיוחד לנער צעיר, שחוגג 13 שנים להיוולדו. מסיבת בר מצווה צריכה להיות מיוחדת, מרגשת, קסומה ומרשימה, כזו שתתאים למעמד החד פעמי הזה. מקום לאירועים "וילה סוקה" מארח עשרות אירועים כאלו בשנה, ומציע גם לכם לציין את האירוע בדרך הטובה ביותר.


מקום לבר מצווה בגן אירועים קסום

 

איננו יודעים עד כמה אתם אנשים של טבע ואווירה כפרית, אך היו סומכים ובטוחים שזוהי האווירה המתאימה ביותר לאירוע כזה. נכון, מסיבות בר מצווה רבות נחגגות היום באולמות מפוארים, עם כמות מוזמנים שלא תבייש אף חתונה. אבל לא בטוח שזה מה שהילד צריך.

 

אירועים קטנים הם הפלטפורמה המתאימה לחגיגות מסוג זה. חגיגת בר מצווה לא חייבת להיות אירוע ענק ורב משתתפים כדי שתשיג את מטרתה. דווקא מסיבה בהשתתפות 200 אורחים, באווירה רגועה וטבעית, יכולה להיות הדבר הנכון לילד שלכם.


גם מסיבת בר מצווה יכולה להיות אירוע בוטיק יוקרתי

 

אם אתם רוצים לארגן אירוע מרשים, עליכם לשכוח מכל מה שהכרתם עד היום. חישבו על מסיבת בר מצווה שהיא למעשה אירוע בוטיקי, ייחודי ויוקרתי, אליו יוזמנו רק הקרובים באמת. זהו אירוע שההכנות אליו יהיו קצרות יחסית, אך הרושם שהוא ישאיר היה גדול הרבה יותר מכל חגיגה בה הייתם עד היום.

 

הפקת בר מצווה בגן האירועים בשרון "וילה סוקה" היא חלום: הקראת הדרשה והברכות המיוחדות תחת כיפת השמיים, הגשת אוכל ברמה הגבוהה ביותר, רעשי הטבע המתמזגים עם שיחות קולחות וצלילי השקת הכוסות - זוהי הדרך המוצלחת ביותר להפיק בר מצווה מרגשת, איכותית ויוצאת דופן.


אירועים קטנים ואיכותיים הם האירועים הגדולים ביותר שיש

 

באירוע גדול הכולל 300 מוזמנים ויותר, ייתכן שהילד לא ירגיש את אותה התרגשות לה ציפה. הוא לא יוכל לתת את מירב תשומת הלב לאנשים שהוא אוהב ואולי יאבד עצמו בין כל האנשים. זו בוודאי לא תהיה החוויה שתיאר לעצמו.

בר מצווה בחברת האנשים הקרובים ביותר, יחד עם תפאורה כפרית כמו שרק אזור השרון יכול להעניק - זו הצורה הטובה ביותר לציין את הגיעו של הילד למצוות. זהו אירוע יוקרתי וחשוב מאין כמוהו, שצריך להתקיים בגן האירועים "וילה סוקה".

 

רוצה לערוך מסיבת בר מצווה יוקרתית, שונה מכל מה שהכרת? צור קשר ושריין מקום בגן האירועים "וילה סוקה".

 

  • בר/בת מצווה - וילה סוקה
  • מקום לבר מצווה - וילה סוקה
  • מקום לבת מצווה - וילה סוקה
  • בר מצווה - וילה סוקה
  • בת מצווה - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה